Laukos
Bizness

Nīcā stāstīs par jaunākajām tendencēm augsnes apstrādē un mēslošanā0

Foto – Dainis Bušmanis

SIA “Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” Liepājas nodaļa sadarbībā ar Nīcas novada domi un Valsts Augu aizsardzības dienestu pirmdien, 12.martā rīkos bezmaksas izglītojošo semināru par augsnes apstrādi.

Seminārs “Lauksaimniecības zemes (augsnes) apstrāde, mēslojuma iestrāde un ilgstspējīga augsnes izmantošana” norisināsies Nīcas novada kultūras namā Nīcā, Bārtas ielā 6. Sākums plkst.1o.

Plānots, ka Valsts augu aizsardzības dienesta Agroķīmijas departamenta direktore Skaidrīte Rulle stāstīs par augsnes agroķīmiskajām īpašībām un to ietekmi uz augsnes auglību, augu barošanās pamatprincipiem un pārdomātu un augsnes resursu izmantošanu.

LLKC Inženiertehniskās nodaļas vadītājsJānis Kažotnieks runāš par augsnes apstrādes veidiem, sēšanas virziena izvēli, tehnoloģisko sliežu ierīkošanas pamatprincipiem, mēslojuma izkliedes un iestrādes efektivitātes paaugstināšanu.

Pieteikties semināram vai iegūt papildu informāciju var, sazinoties ar LLKC konsultantiem Ainaru Sīkli (tālr. 28694069, e-pasts: [email protected]) vai Alekseju Kačanovu (tālr. 27843096, e-pasts: [email protected]).

LA.lv