Laukos
Mežsaimniecība

Novembra nogalē Jelgavā notiks ikgadējā mežsaimniecības konference0

Foto: LVM

Lai diskutētu par nozares attīstību, biotopu kartēšanu, subsīdijām un citām aktualitātēm, 28.novembrī Jelgavā tiks rīkota Meža nozares konference, informē pasākuma rīkotāji.

Pasākumā piedalīsies zemkopības ministrs un ar ziņojumiem uzstāsies arī pārstāvji no Zemkopības ministrijas Meža departamenta, Valsts meža dienesta, LVMI “Silava”, Latvijas meža īpašnieku biedrības un LLKC Meža konsultāciju pakalpojumu centra.

Konferencē aicināti piedalīties meža īpašnieki, apsaimniekotāji, mežsaimniecības uzņēmēji, nozarē nodarbinātie un citi interesenti.

Galvenās konferences tēmas būs meža un saistīto nozaru pamatnostādnēs 2015-2020 izvirzīto rādītāju izpilde, kā arī debates par meža īpašniekiem turpmāk nepieciešamo atbalstu no ES fondiem, būs galvenās konferences tēmas.Tajā sniegs arī aktuālo informācija par ES nozīmes biotopu kartēšanu meža zemēs, kā arī valsts attīstības finanšu institūcija ALTUM informēs par pieejamo atbalstu meža nozares uzņēmumiem.

Konference notiks 28. novembrī Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā, Svētes ielā 33. Jelgavā, sākums plkst.11.

Meža nozares konference ir ikgadējs pasākums, kurā Zemkopības ministrija un saistītās institūcijas informē par aktualitātēm un norisēm meža apsaimniekošanā.

Konferenci organizē Zemkopības ministrija sadarbībā ar Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centru.

LA.lv