Laukos
Bizness

Oktobra sākumā “Ķīpsalā notiks izstāde “Baltic Furniture 2017”0


Ieskats vienā no “Balti Furniture” izstādē
Ieskats vienā no “Balti Furniture” izstādē
Foto LETA

Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā no 6. līdz 8. oktobrim notiks mēbeļu, interjera un apgaismojuma risinājumu izstāde “Baltic Furniture 2017”, informēja izstādes organizatora, starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības “BT1” pārstāvji.

Izstādes apmeklētāji varēs apskatīt un iegādāties jaunākās biroja mājas mēbeļu kolekcijas, tostarp kvalitatīvas, mūsdienīgas, oriģinālas un funkcionālas mēbeles gan viesistabai, guļamistabai, virtuvei, vannas istabai un priekšnamam. Tāpat izstādē varēs iegādāties gaismas ķermeņus un interjera priekšmetus, kā arī kvalitatīvu mēbeļu furnitūru.

Izstādē savu piedāvājumu prezentēs uzņēmumi “Matraču meistars”, “King Koil Baltic”, “R&F Design”, “OR Furniture”, “Troja”, “ISKU”, “Wenden Furniture”, “Feidi”, “Studio Monaco”, “Korte.lv”, “Tulikivi”, kā arī citi. Pirmo reizi “Baltic Furniture” savu piedāvājumu prezentēs arī tādi uzņēmumi kā “Vidzemes Mēbeļu fabrika”, “Domotex”, “Fascino”, “Saros EST”, “Berry Baldai” un “Active Sitting”.

Eksperti izstādes interesentiem sniegs konsultācijas un dos padomus par telpas iekārtošanu. Izstādē varēs iegādāties gan gatavu produkciju, gan veikt individuālus pasūtījumus. Būs arī plašas apgaismojuma risinājumu variācijas.

“Baltic Furniture” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība “BT1”.

LA.lv