Laukos
Gaļa un zivis

Oktobrī “Putnu fabrika “Ķekava” akcionāri plāno apstiprināt gada pārskatu0


“Putnu fabrika Ķekava” ražošanas cehā.
“Putnu fabrika Ķekava” ražošanas cehā.
Foto LETA

Latvijā lielākajam putnu gaļas ražotājam AS “Putnu fabrika “Ķekava”” šā gada 23.oktobrī notiks kārtējā akcionāru sapulce, kurā uzņēmums plāno apstiprināt pagājušajā finanšu gada pārskatu, liecina informācija oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesī”.

Akcionāru sapulces darba kārtībā ir paredzēta pārskata apstiprināšana un aizvadītā finanšu gada peļņas sadale. Tāpat plānots ievēlēt revidentu un lemt par atlīdzības noteikšanu revidentam, kā arī pārrunāt citus jautājumus.

Uzņēmuma akcionāru sapulce notiks “Putnu fabrikā “Ķekava”” Ķekavas novadā, Ķekavas pagastā, jaunajā administratīvajā ēkā plkst. 11.

Akcionāri ar lēmumu projektiem sapulces darba kārtībā iekļautajos jautājumos un citiem sapulcē izskatāmajiem jautājumiem var iepazīties šā gada 9.oktobrī no plkst. 9 līdz 12 akcionāru sapulces norises vietā.

“Putnu fabrikas “Ķekava” apgrozījums finanšu gadā, kas ilga no 2016.gada 1.jūlija līdz 2017.gada 30.jūnijam, bija 62,057 miljoni eiro, bet zaudējumi bija 694 942 eiro.

“Putnu fabrika “Ķekava” dibināta 1991.gadā, uzņēmuma pamatkapitāls ir 18 928 084 eiro. “Putnu fabrikas “Ķekava” akciju kontrolpakete pieder Lietuvas holdingam “Linas Agro Group”, kas 2013.gada vasarā parakstīja vienošanos ar privātpersonām un juridiskām personām par 87% “Ķekavas”, 100% SIA “Broileks”, 100% SIA “Cerova” un 100% SIA “Lielzeltiņi” akciju un daļu iegādi.

LA.lv