Bizness, Finanses

Pagājušajā nedēļā lielāko ķīlu devis lauksaimniecības uzņēmums “Agro-Dzelzava”

Pagājušajā nedēļā lielāko ķīlu devis lauksaimniecības uzņēmums “Agro-Dzelzava”,
AS “Swedbank” no uzņēmuma ņēmot ķīlu 644 891 eiro apmērā, informēja Uzņēmumu reģistrā (UR).

Tam seko banka “Citadele”, kura no uzkopšanas un apsaimniekošanas uzņēmuma SIA “Hagberg” ņēmusi ķīlu 525 000 eiro vērtībā un “Swedbank”, kura no bezzaru dēļu, taras un palešu ražotāja SIA “VMS Timber” ņēmusi ķīlu 205 800 eiro vērtībā.

“Luminor Līzings” no Tukuma rajona Jaunpils pagasta zemnieku saimniecības “Priežkalni” ņēmis ķīlu 141 428 eiro vērtībā.

Tam seko “Swedbank Līzings”, kurš no Gulbenes SIA “Brīvzemnieki” ņēmis ķīlu 117 394 eiro vērtībā un “Swedbank”, kura no pesticīdu un citu agroķīmisko preparātu ražotāja SIA “Sitno” ņēmusi ķīlu 70 000 eiro vērtībā.

“Swedbank” no kravu pārvadājumu pa autoceļiem pakalpojumu sniedzēja SIA “UNA-L” ņēmusi ķīlu 49 980 eiro vērtībā, “Luminor Bank” no “Rīgas iela 3” ņēmusi komercķīlu 38 113 eiro vērtībā, “Attīstības finanšu institūcija “Altum”” (“Altum”) no IK “RS Fitness” ņēmusi ķīlu 14 589 eiro vērtībā un “SEB banka” no SIA “Baltic Distribution Group” ņēmusi ķīlu 7500 eiro vērtībā.

Pagājušajā nedēļā lielākā komercķīlu ņēmēja bija “Altum”, kura ņēmusi 14 komercķīlas 1,926 miljonu eiro vērtībā. Tam seko “SEB banka” ar deviņām ņemtām komercķīlām kopumā 6,235 miljonu eiro vērtībā, kā arī “Swedbank”, kura ņēmusi septiņas komercķīlas 2,549 miljonu eiro vērtībā.

Pagājušajā nedēļā reģistrētas 66 komercķīlas, bet 85 tika dzēstas.

Reģistrēto komercķīlu kopējā prasījuma summa ir 250 miljardi eiro, no kuriem ir spēkā komercķīlas ar kopējo maksimālo prasījuma summu 174 miljardi eiro. Dzēsto reģistrēto komercķīlu kopējā prasījuma summa ir 77 miljardi eiro.

1 komentārs

  1. Labdien,
    Nekustamā cilvēki ir tie, kuri zina, kā, lai nāk viņu glābt, lai to līdzīgu, kad tie cieš. Šis kungs. Sandijs man deva aizdevumu 80,000 eiro bez manis sarežģīt uzdevumu līmenī dokumenti, ko pieprasa bankas, kas kredītu pieteikumiem. Ja jums ir finansiālās grūtībās, sazināties ar viņu. Jo, pateicoties viņam, man tagad ir mana vietējā lielveikalā, tas ir mans pestītājs. Šodien es nezinu, ko darīt, tāpēc, ka ir iemesls, kāpēc es nolēmu, lai liecinātu viņa labā, jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu un sekot tā vadlīnijām, un jūs būsiet apmierināti ar 48 stundas maksimāli. Es varu apstiprināt, un no šī brīža tā ir noticis, ka jums ir nepieciešama aizdevuma, lūdzu, sazināties ar viņu. Tātad jūs, kas nepieciešama, piemēram, man, jūs varat rakstīt viņam un izskaidrot viņam savu situāciju, tas var jums palīdzēt, e-pasts : [email protected]

Pievienot komentāru