Laukos
Piensaimniecība

Par “Rīgas piensaimnieks” tiešo īpašnieku kļuvis “Food Union” 0

Foto – LETA

Par piena pārstrādes uzņēmuma “Rīgas piensaimnieks” tiešo un vienīgo īpašnieku kļuvusi Kiprā reģistrētā kompānija “Food Union Holding (CY) Public Company Limited” (“Food Union”), liecina informācija “Firmas.lv”.

No 2016.gada 23.decembra līdz 2018.gada 23.oktobrim “Rīgas piensaimnieks” vienīgais īpašnieks bija Kiprā reģistrētais “Velbirol Services Limited”.

“Rīgas piensaimnieks” iepriekšējā īpašnieka “Velbirol Services Limited”, kā arī jaunā īpašnieka “Food Union Holding (CY) Public Company Limited” patiesā labuma guvējs ir Krievijas uzņēmējs Andrejs Beshmeļņickis.

“Rīgas piensaimnieks” valdes loceklis un “Food Union” grupas finanšu direktors Baltijā un NVS valstīs Artūrs Čirjevskis skaidroja, ka izmaiņas ir veiktas ar mērķi padarīt “Food Union” organizatorisko struktūru vienkāršāku, tādējādi pārvaldīšanas procesus efektīvākus un vēl vairāk uz izaugsmi vērstus.

Jau ziņots, ka “Rīgas piensaimnieks” pagājušajā gadā strādāja ar 33,532 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 2,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga vairākkārt un bija 5,919 miljoni eiro.

Saistītie raksti

“Rīgas piensaimnieks” reģistrēts 1993.gadā, un tā pamatkapitāls ir 2 625 296 eiro. Uzņēmums ražo apmēram 100 produktu, tostarp pazīstamākie ir biezpiena sieriņš “Kārums”, kā arī kausētie sieri “Dzintars”.

“Food Union” grupā bez “Rīgas piensaimnieka” ietilpst arī “Rīgas piena kombināts”, “Valmieras piens”, saldējuma ražotāji “Premia” Igaunijā un Lietuvā, uzņēmumi “Premier Is” un “Hjem Is” Dānijā, “Isbjorn Is” Norvēģijā, “Alpin57Lux” Rumānijā, “Ingman Ice Cream” Baltkrievijā, “Hladokombinat No.1” Krievijā, kā arī divas piena ražošanas rūpnīcas Ķīnā. Koncerna lielākais akcionārs ir Krievijas uzņēmējs Andrejs Beshmeļņickis

LA.lv
LA
Laukos.lv
Laukos
Vai apdraudēta bezmaksas piena un augļu izdale skolās? Briselē spriedīs par programmas finansējumu
9 stundas
LA
Laukos.lv
Laukos
Viedoklis. Ukraiņu olu rēgs klīst pa Latviju
9 stundas
AT
Agro Tops
Laukos
Amerikāņi atjauno ‘Massey Ferguson’ traktorus
11 stundas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

DK
Dace Kokareviča
Kultūra
Olande un Maļorka vai Ālandi un Maljorka? Mainās īpašvārdu rakstība
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Taksistu konflikts lidostā: policija sāk lietvedību
3 stundas
JL
Juris Lorencs
Latvijā
Juris Lorencs: Latvijas neatkarības garants esam tikai mēs paši 1
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Avārijā uz Ventspils šosejas gājis bojā autovadītājs
1 stunda
LE
LETA
Pasaulē
Latvijas uzņēmuma interesēs mēģināts uzpirkt Lietuvas Bruņoto spēku virsnieku
2 stundas