Laukos

Pārtikas ražotājus aicina dalībai Dubaijas izstādē “Gulfood 2019”0

Latvijas stends izstādē “Gulfood 2018”. Foto: AREI

Pārtikas uzņēmumi tiek aicināti pieteikties dalībai 2019.gada starptautiskajā izstādē Apvienotajos Arābu Emirātos “Gulfood 2019”, kas notiks Dubaijā nākamajā gadā no 17.līdz 21.februārim, informē Agroresursu un ekonomikas institūtā (AREI).

AREI starptautisko pārtikas izstāžu kopstendu projekts piedāvā iespēju Latvijas pārtikas uzņēmumiem strādāt Latvijas nacionālajā kopstendā, kas atradīsies galvenajā hallē blakus lielvalstu kopstendiem (Čīli, Ameriku, Brazīliju, Lielbritāniju, Indiju, Japānu, u.tml.).

Uzņēmumam ir iespēja pieteikties uz 8,5 m2 lielu platību aprīkotā nacionālajā kopstendā. Viena kvadrātmetra neaprīkotas platības maksa ir 558 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa. Papildus obligātā maksa ir dalībnieka reģistrācija, ieraksts Internetkatalogā un apdrošināšana, kas kopā izmaksās 763 eiro katram dalībniekam.

Katram izstādes dalībniekam tiek nodrošināts kopīgs un vienots, pilnībā aprīkots stends- dizains, būve, uzņēmuma produkcijas paraugu vitrīna, viena info lete, viens bāra krēsls, apspriežu galds ar četriem krēsliem, atkritumu tvertne, grīdas segums, koplietojama virtuve ar noliktavu, stenda tīrīšana, elektrības pieslēgums, uzņēmuma nosaukuma logo uz sienas un letes, kā arī ekspozīcijas produktu transports uz izstādi.

Plašāka informācija par dalību izstādē un pieteikšanos meklējama AREI mājaslapā.

“Gulfood” ir viena no pasaules vērienīgākajām pārtikas ražotāju izstādēm, kas notiks jau 24.reizi. Piecas dienas pārtikas ražotāji no 185 pasaules valstīm tiekas ar sadarbības partneriem un jauniem klientiem, vairāki tūkstoši dalībnieku prezentē savu produkciju astoņos pārtikas sektoros, kopā aizņemot vienu miljonu kvadrātmetru platības. Iepriekšējā izstādē Latviju pārstāvēja 21 ražotājs.

LA.lv