Laukos
Bizness

Pārtikas ražotājus aicina dalībai industrijas izstādē “Anuga 2019” Ķelnē0


Ieskats izstādē ” Anuga 2017″ Vācijā, Ķelnē.
Ieskats izstādē ” Anuga 2017″ Vācijā, Ķelnē.
Foto: LETA/EPA

Agroresursu un ekonomikas institūts (AREI) aicina pārtikas ražotājus pieteikties dalībai Latvijas kopstendos starptautiskajā pārtikas industrijas izstādē “Anuga 2019”, informē institūta pārstāvji.

Izstāde “Anuga” notiek katru otro gadu un 2019.gadā tā ilgs no 5.-9.oktobrim Ķelnē, Vācijā. Kopējā izstādes platība ir 284 kvadrātmetri. 2017.gadā izstādi apmeklēja ap 165 000 apmeklētāju, kā arī tika sasniegts rekordliels dalībnieku skaits- 7400 uzņēmumi no 107 pasaules valstīm.

Kā ierasts, AREI kā stendu organizatoriem ir iespēja pieteikt kopstendu platības dažādu nozaru paviljonos. Attiecīgās nozares kopstends tiks organizēts tikai tad, ja uz dalību attiecīgas nozares kopstendā pieteiksies vismaz trīs dalībnieki.

Līdz 6.decembrim AREI gaida dalības intereses pieteikuma vēstuli, norādot nepieciešamo ekspozīcijas laukuma platību kopstendā un attiecīgo paviljonu – dzērienu, maizes, gaļas, piena, delikatešu u.c. Minimālā piesakāmā platība ir 10,5m2. Atbilstoši pieejamiem finanšu līdzekļiem pieškirto subsīdiju programmu ietvaros, AREI kopstenda dalībniekiem plāno nodrošināt kopīgu, vienotā dizainā aprīkotu stends (t.sk. mēbeles, produktu paraugu vitrīna, info lete, bukletu turētājs, atkritumu tvertne, elektrības pieslēgums un viena elektrības ligzda) un produktu paraugu transportēšana uz izstādi.

Uzņēmumiem būtu jāplāno šādas izmaksas – neaprīkotas ekspozīcijas platības viena kvadrātmetra cena ir 300 eiro, izstādes reģistrācijas maksa – 990 eiro, kā arī komandējuma izmaksas.

Pēc visu iesniegumu apkopošanas, AREI līdz nākamā gada 1.februārim saskaņo ar intereses pieteicējiem informāciju par iespēju atrasties pieteiktajos paviljonos un veiks kopstendu platību pieteikšanu izstādes organizatoriem Vācijā.

Plašāka informācija meklējama AREI mājaslapā.

jau ziņotes, ka “Anuga 2017” piedalījās 22 Latvijas uzņēmumi, tajā skaitā, piemēram,
“Cido grupa”, “Ilgezeem”, “Lāči”, “Lat Eko Food”, “Biomeat”, “Rāmkalni Nordeco”, “Milzu!”, “Aloja Starkelsen”, “Jaunpils pienotava”, “Cesvaines piens”, “Tukuma piens”, “Smiltenes piens” un citi.

Izstādes apmeklētāji ir tikai nozares profesionāļi – pārtikas un dzērienu vairumtirgotāji, tirgotāju kooperatīvi, pārtikas industrijas un sabiedriskās ēdināšanas pārstāvji. Izstāde pasaules mērogā pazīstama kā informācijas un kontaktu birža.

LA.lv