Laukos
Tehnika

Pārtikas uzņēmumus aicina dalībai “X-industriju” hakatonā0


Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: LETA/REUTER

Lai iegūtu jaunus digitālus rīkus biznesa attīstībai un celtu uzņēmuma konkurētspēju vietējā un eksporta tirgū, pārtikas uzņēmumi aicināti piedalīties praktiskajā digitalizācijas darbnīcā jeb “X-industriju” hakatonā, informēja projekta vadītāja Inese Mūrniece.

Darbnīcas pasākumu cikls norisināsies no 19. marta līdz 16. aprīlim, un tā laikā dalībnieki iegūs zināšanas kompetentu mentoru lekcijās un konsultācijās tādās tēmās kā produkta attīstība, dizains, prezentēšanas māksla, inovāciju ieviešana u.c.

“Aizņemoties jaunuzņēmumu vidē veiksmīgo hakatona formātu, kura pamatā ir biznesa izaicinājumu izprašana, ideju pārbaude un jaunu produktu radīšana, darbnīca dod iespēju uzņēmumiem “izkāpt” no ierastās vides un iegūt jaunus partnerus un klientus, kā arī rīkus biznesa un komandas attīstībai,” norādīja Mūrniece.

Pieteikties dalībai “X-industriju” hakatonā var līdz 8.martam.

Pasākuma rīkotājs – Latvijas Informāciju tehnoloģiju (IT) klasteris – 2019.gadā sāka sadarbību ar pārtikas uzņēmumu federāciju, šīs nozares turpmākai digitalizācijai un starpnozaru sadarbības veicināšanai.

Latvijas IT klasteris ir biedrība kopš 2000.gada apvieno Latvijas informāciju tehnoloģiju uzņēmumus kopīgām iniciatīvām – eksporta atbalstam, kā arī tehnoloģiju izmantošanas un nozaru digitalizācijas veicināšanai.

LA.lv