Meži, Mežizstrāde

“Pata Saldus” akcionāri lems par šā gada budžetu

Mežizstrādes uzņēmuma AS “Pata Saldus” akcionāri šodien kārtējā sapulcē lems par kompānijas šā gada budžetu, teikts paziņojumā biržai “Nasdaq Riga”.

Atbilstoši akcionāru kārtējās sapulces lēmumu projektiem šogad “Pata Saldus” plāno sasniegt apmēram 66 miljonu eiro apgrozījumu.

Tāpat akcionāru kārtējā sapulcē plānots lemts par pagājušajā gadā gūtās peļņas sadali, izmaksājot dividendes personāla akciju turētājiem.

Akcionāru kārtējā sapulcē plānots veikt arī grozījumus kompānijas statūtos, iepazīties ar valdes un padomes ziņojumiem, kā arī zvērināta revidenta atzinumu par 2017.gada darbības rezultātiem, apstiprināt 2017.gada pārskatu un konsolidēto pārskatu, ievēlēt revidentu un noteikt revidentam atlīdzību.

“Pata Saldus” 2017.gadā strādāja ar 50,196 miljonu eiro auditēto apgrozījumu, kas ir par 17,8% vairāk nekā 2016.gadā, savukārt peļņa pieauga 3,6 reizes un bija 2,799 miljoni eiro.

Vienlaikus “Pata Saldus” koncerns pagājušajā gadā strādāja ar 50,921 miljona eiro apgrozījumu, kas ir par 19,5% vairāk nekā 2016.gadā, savukārt koncerna peļņa pieauga 3,1 reizi, sasniedzot 2,677 miljonus eiro.

Kompānijas akcijas kotē “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

Pievienot komentāru