Laukos
Bizness

“Pata Saldus” investē vienu miljonu eiro kokmateriālu žāvēšanas iekārtās0

Ilustratīvs attēls. Foto – Valdis Semjonovs

Mežizstrādes uzņēmums AS “Pata Saldus” ieguldīs vienu miljonu eiro kokmateriālu žāvēšanas iekārtās, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Iepirkuma pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka kompānija plāno iegādāties trīs kokmateriālus žāvēšanas iekārtas ar rekuperāciju. Žāvētavu novietojumam jābūt tādam, ka divas kameras ir novietotas vienā rindā un trešā kamera ir novietota ar mugurpusi pret iepriekšējām. Nepieciešama arī kopējā kontroles telpa, kurā izvietot visu trīs kokmateriālu žāvēšanas iekārtu vadības sadali, elektrosadali, augstspiediena smidzināšanas iekārtu un siltummezglu.

Investīciju projektu plānots īstenot līdz 2019.gada 31.decembrim, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības Kohēzijas fonda darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība” specifiskā atbalsta mērķa “Veicināt efektīvu energoresursu izmantošanu, enerģijas patēriņa samazināšanu un pāreju uz AER apstrādes rūpniecības nozarē II kārta” ietvaros.

Pretendenti uzņēmuma izsludinātajā konkursā var pieteikties līdz šā gada 29.maijam, plkst. 17.

Jau ziņots, ka “Pata Saldus” 2017.gadā strādājusi ar 50,196 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 17,8% vairāk nekā 2016.gadā, un guvusi 2,799 miljonu eiro peļņu, kas ir 3,6 reizes pieaugums salīdzinājumā ar iepriekšējo gadu.

Kompānijas akcijas kotē “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā.

LA.lv