Laukos
Piensaimniecība

Paziņots, kurš “Kalējiem” cels liellopu žogu un barības galdu nojumes0

Foto: LETA

Uzņēmumam “Kalēji” žogu un barības galdu nojumes liellopiem par 314 037 eiro cels uzņēmums “Arsam”, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

“Arsam” atzīts par uzvarētāju starp trim pretendentiem “Kalēji” izsludinātajā iepirkumā par žoga un barības galdu nojumju būvniecību, un tā piedāvātā līgumcena ir 314 037 eiro.

Sākotnēji “Kalēji” žoga un barības galdu nojumju būvniecībā plānoja ieguldīt 300 000 eiro.

Investīciju projektu plānots īstenot “Kalējos” Rēzeknē, Zilupes ielā līdz 2020.gada 31.martam, piesaistot finansējumu Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstība pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”.

LETA jau ziņoja, ka kompānija 2017.gadā ir pieteikusies atbalstam Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākumā “Investīcijas materiālajos aktīvos”, kas paredz investīcijas liellopu audzēšanā.

Projekta īstenošanas rezultātā paredzēts iegādāties lopbarības mikseri, izkliedētāju, piekabi lopu pārvadāšanai, kā arī žoga būvniecību.
Saistītie raksti

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2017.gadā “Kalēji” strādāja ar 1,212 miljonu eiro apgrozījumu un 706 815 eiro peļņu.

Kompānija “Kalēji” reģistrēta 1996.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2828 eiro. Kompānijas vienīgā īpašniece ir Vineta Piteronoka. Kompānijas “Kalēji” pamatdarbība ir transporta pakalpojumu sniegšana, mazumtirdzniecība, lauksaimniecības un augkopības produkcijas ražošana un realizācija.

LA.lv