Laukos

Pēc rekonstrukcijas atvērts “Maxima” veikals Bolderājā0

“Maxima Latvija” dārzeņu stendi. Foto no LA arhīva

No šodienas, 20.jūlija, pēc rekonstrukcijas darbiem iedzīvotājiem atkal ir atvērts “Maxima X” veikals Bolderājā, Stūrmaņu iela 29, informē uzņēmumā.

Veikals tika aizvērts atjaunošanas un rekonstrukcijas darbiem pēc tam, kad tirdzniecības centrā, kurā tas atrodas, šī gada jūnija beigās notika bankomāta aplaupīšanas mēģinājums. Pēc veiktajiem rekonstrukcijas darbiem durvis iedzīvotājiem vērušas vairākas centrā esošās tirdzniecības vietas.

Veicot “Maxima X” atjaunošanas darbus, ir saņemts sertificētu inženieru ekspertīzes atzinums, kas apliecina, ka telpas, kurās atrodas veikals, ir drošas ekspluatācijai. Par to “Maxima Latvija” kosultējās ar Būvniecības valsts kontroles biroju (BVKB), kas snieguši arī savu atzinumu par esošo telpu atbilstību publiskai lietošanai.

Uzņēmums “Maxima Latvija” šogad īsteno investīciju programmu ar mērķi uzlabot klientu iepirkšanās pieredzi, kopumā investējot vairāk nekā 23 miljonus eiro. Programmas ietvaros līdz gada beigām kopumā tiks rekonstruēti 15 veikali gan Rīgā, gan reģionos, kā arī atvērti vismaz pieci jauni dažāda formāta veikali visā Latvijā, tostarp, “Maxima Express”.

Maxima Latvija” apgrozījums pērn bija 723,054 miljoni eiro, kas ir par 4,2% vairāk nekā 2016.gadā, bet tā peļņa palielinājās 1,9 reizes, sasniedzot 23,224 miljonus eiro.

“Maxima Latvija” reģistrēta 2000.gada 29.novembrī. Kompānijas pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. “Maxima Latvija” pilnībā pieder Nīderlandē reģistrētajai kompānijai “Lincoln Land Erste B.V”. Uzņēmuma veikalu tīklu veido četru formātu 155 tirdzniecības vietas – četri “Maxima XXX”, 24 “Maxima XX”, 126 “Maxima X” un viens “Maxima Express” veikals.

LA.lv