Eiropā, Politika

ES pieļauj mazākas subsīdijas zemniekiem

Vēstulē, ko decembrī Francijas Eiropas lietu ģenerālsekretariāts ir  nosūtījis uz Briseli, ir izteikta prasība par prioritāti nākamajā finanšu periodā noteikt aizsardzību un izglītību, veicot “dziļas reformas visvecākajās politikās (Kopējā lauksaimniecības politikā  un Kohēzijas politikā)”, ziņo Eiropas ziņu portāls “politico.eu”.

Pašlaik Kopējā lauksaimniecības politika (KLP) – lauksaimnieku subsīdijām atvēlēti 57 miljardi eiro jeb 40% ES budžeta. 80% no šīs naudas nonāk 20% saimniecību. Francija ir lielākais saņēmējs no šīs politikas – katru gadu tā no Briseles saņem deviņus miljardus eiro.

Francijas Finanšu ministrijā norāda, ka šajā vēstulē nav izteikta gatavība samazināt subsīdijas zemniekiem, taču Eiropas Komisijā starp rindiņām rakstīto uztver tieši šādi. Ginters Etingers, ES budžeta komisārs, atzinīgi novērtējis Francijas prezidenta vēlmi ķerties pie KLP finansējuma.

Savukārt EK priekšsēdētājs Žans Klods Junkers piesardzīgi izteicies, ka viņš neatbalstītu “asiņainu” griezienu, kas radītu postījumus lauksaimniecības industrijai. Viņš solījis “asins zudumus” samazināt līdz minimumam, nenoliedzot, ka ķirurģiska iejaukšanās būšot nepieciešama. Emanuels Makrons tomēr ir lauzis līdzšinējo stingro līniju franču zemnieku subsīdiju aizstāvībā, secina “politico.eu”.

4 Komentāri

  1. Lielsaimnieki ir nostiprinājušies, tiem subsīdijas nav jāmaksā. Subsīdijas ir jāmaksā mazajiem un vidējiem zemniekiem, jo viņi pārstāv lielāko zemnieku masu laukos.

  2. Labdien,
    Nekustamā cilvēki ir tie, kuri zina, kā, lai nāk viņu glābt, lai to līdzīgu, kad tie cieš. Šī Dāma LYSEman deva aizdevumu 50000 eiro bez manis sarežģīt uzdevumu līmenī dokumenti, ko pieprasa bankas, kas kredītu pieteikumiem. Ja jums ir finansiālās grūtībās, pateicoties tai, es tagad mana vietējā lielveikalā, tas ir mans pestītājs. Šodien es nezinu, ko darīt, tāpēc, ka ir iemesls, kāpēc es nolēmu, lai liecinātu viņa labā, jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu un sekot tā vadlīnijām, un jūs būsiet apmierināti ar 48 stundas maksimāli. Es varu apstiprināt, un no šī brīža tā ir noticis, ka jums ir nepieciešama aizdevuma, lūdzu, sazināties ar viņu. Tātad jūs, kas nepieciešama, piemēram, man, jūs varat rakstīt viņam un izskaidrot viņam savu situāciju, tas var jums palīdzēt, e-pasts :
    [email protected]

Pievienot komentāru