Laukos
Tehnika

Pilnveidota ‘Kverneland’ 12 metru vālotāju sērija0

Publicitātes foto.

Četru rotoru 12 metru Kverneland 95130 C vālotājs papildinājis ražotāja lopbarības sagatavošanas tehnikas Pro-Line sēriju.

Pro modifikācijā agregāts ticis pie daudzām jaunām opcijām, kas nodrošina maksimālu funkcionalitāti un paaugstinātu komfortu operatoram. Pro versijā vālotājam parādījušās paplašinātas vadības iespējas, pateicoties ISObus tehnoloģijām. Lielākā daļa mašīnas uzstādījumu un funkciju tagad ir vadāmas no termināļa Isomatch Tellus vai Isomatch Tellus Go.

Funkciju vidū ir arī vairākas jaunas, piemēram, katra (no četriem) rotora pacelšana atsevišķi, agregāta izlikšana un salikšana, nospiežot tikai vienu pogu, vāla un darba platuma regulēšana, kā arī darba apstādināšana apgriešanās joslā.

Tagad parādījusies arī visu četru rotoru augstuma elektroniskās regulēšanas funkcija, kurai pateicoties pēc rotoru pacelšanas sistēma atceras pēdējos regulējumus un atjauno darbu, rotoriem nolaižoties atpakaļ darba stāvoklī.

Tāpat kā parastajam 95130 C modelim arī Pro modifikācijai ir atsevišķi priekšējā un aizmugures rotora pacelšanas funkcija, darba un vāla platuma hidrauliskas regulēšanas iespēja uz priekšējā un aizmugures rotora.

Visai vālotāju sērijai, ieskaitot uzlaboto Pro modeli, īstenota apkopes neprasošo reduktoru koncepcija. Tā tiek sasniegta, jo reduktori izvietoti eļļas vannās. Tādējādi sezonas laikā mašīnai nemaz nav nepieciešama eļļošana, un tas ievērojami atvieglo ekspluatāciju un samazina tehnikas dīkstāves.
Vairāk par tehnikas jaunumiem lasiet šeit

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv