Laukos
Bizness

“Preiļu siers” par 350 000 eiro iegādāsies svaigpiena uzglabāšanas tvertnes0

Ilustratīvs attēls. Foto – Anda Krauze

Piena pārstrādes uzņēmums AS “Preiļu siers” par 350 000 eiro plāno iegādāties sešas svaigpiena uzglabāšanas tvertnes, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Investīciju projektu plānots īstenot līdz 2019.gafa 30.decembrim, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē”.

Pretendenti iepirkuma konkursā par sešu svaigpiena uzglabāšanas tvertņu būvniecību var pieteikties līdz šā gada 3.aprīlim.

Jau vēstīts, ka “Preiļu siers” 2016.gadā strādāja ar 57,752 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,8% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 5,1% un bija 1,177 miljoni eiro.

“Preiļu siera” produkcija pārsvarā tiek izvesta uz ārvalstīm, kas uzņēmumam nodrošina lielākā siera eksportētāja statusu Latvijā.

“Preiļu siers” ir reģistrēts 1991.gadā, pamatkapitāls ir 5,146 miljoni eiro. Uzņēmuma ilggadējs valdes priekšsēdētājs ir Jāzeps Šņepsts.

LA.lv