Laukos
Bizness

“Preiļu siers” pērn audzējis apgrozījumu līdz 59,9 miljoniem eiro0

Foto – Shutterstock

Piena pārstrādes uzņēmums AS “Preiļu siers” pērn audzējis apgrozījumu līdz 59,9 miljoniem eiro, kas ir 2,2 miljonu eiro pieaugums salīdzinājumā ar gadu iepriekš, aģentūrai LETA pastāstīja uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Jāzeps Šņepsts.

“Gads bija labs. Gadu iepriekš mums bija 57,75 miljonu eiro apgrozījums, bet pagājušajā gadā sasniedzām 59,9 miljonu eiro apgrozījumu,” sacīja Šņepsts.

Pēc viņa teiktā, uzņēmumam izdevās kāpināt apgrozījumu, jo “Preiļu siers” pērn palielināja siera ražošanas apmēru. Tāpat piena produktu cenas, tostarp sieram, pērn bija kopumā ievērojami augstākas salīdzinājumā ar pērno gadu.

Šņepsts pastāstīja, ka “Preiļu siers” šogad plāno īstenot investīciju projektus, taču plašākus komentārus par tiem nesniedza, iekams, projekti nav realizēti.

Jau vēstīts, ka “Preiļu siers” 2016.gadā strādāja ar 57,752 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 7,8% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 5,1% un bija 1,177 miljoni eiro.

“Preiļu siers” ir reģistrēts 1991.gadā, un uzņēmuma pamatkapitāls ir 5,146 miljoni eiro. Uzņēmuma ilggadējais valdes priekšsēdētājs ir Jāzeps Šņepsts.

LA.lv