Laukos
Bizness

“Pūres dārzu” apgrozījums pagājušajā gadā pieaudzis par 6,4%0

Foto – Zanda Birze

Dārzkopības uzņēmuma SIA “Pūres dārzi” apgrozījums pagājušajā gadā bija 465 385 eiro, kas ir par 6,4% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa pieauga gandrīz divas reizes – līdz 5818 eiro, liecina “Firmas.lv”.

Uzņēmuma finanšu pārskata vadības ziņojumā teikts, ka 2017.gadā “Pūres dārzu” kopējais ražošanas un realizācijas apmērs saglabājās iepriekšējā gada līmenī. Savukārt uzņēmuma ieņēmumi no pašu ražotās lauksaimniecības produkcijas bija 236 205 eiro.

Pēc “Pūres dārzu” vadības vēstītā, attīstības mērķis ir turpināt ražot kvalitatīvu un konkurētspējīgu produkciju Latvijas tirgum, kā arī veicināt sadarbību produkcijas realizācijā ārpus Latvijas. “Pūres dārzi” turpina apstrādāt lauksaimniecībā izmantojamo zemi vairāk nekā 100 hektāru platībā, ražojot zemenes, upenes, avenes, plūmes, ābolus, bumbierus, kā arī stādus Latvijas klimatiskajiem un tirgus apstākļiem piemērotākajām ābeļu, bumbieru, plūmju, ķiršu un ogulāju šķirnēm.

Uzņēmums ir reģistrēts 1994.gadā, un tās pamatkapitāls ir 165 704 eiro. “Pūres dārzi” lielākais īpašnieks ir Edmunds Grīnbergs (81,28%), pārējie īpašnieki ir vēl deviņas privātpersonas.

LA.lv