Laukos
Gaļa un zivis

“Putnu fabrika “Ķekava”” iepazīstinās ar Latvijas un pasaules gaļas pārstrādes tirgus tendencēm0

Putnu gaļas ražotāja AS “Putnu fabrika “Ķekava”” šodien Rīgā iepazīstinās ar Latvijas un pasaules gaļas pārstrādes tirgus tendencēm šajā un nākamajā gadā, informēja uzņēmumā

Pasākuma laikā plānots ielūkoties arī strauji augošo putnu gaļas kvalitātes prasību dinamikā, kā arī spriest par nozaru sadarbību, meklējot risinājumus antibiotiku rezistences ierobežošanai.

Pasākums sāksies plkst. 11 un notiks viesnīcas “Hotel Bergs” stikla zālē, Elizabetes ielā 83/85, Rīgā. Tajā piedalīsies “Putnu fabrikas “Ķekava”” valdes priekšsēdētājs Andrjus Pranckevičs, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Veterinārmedicīnas fakultātes dekāns Kaspars Kovaļenko, Zemkopības ministrijas Veterinārā un pārtikas departamenta Dzīvnieku veselības un veterināro zāļu nodaļas vadītāja Antra Briņķe un ZM Tirgus un tiešā atbalsta departamenta Tirgus kopējās organizācijas nodaļas vadītāja Dace Freimane, kā arī Veselības ministrijas Sabiedrības veselības departamenta Vides veselības nodaļas vadītāja Jana Feldmane.

Jau ziņots, ka “Putnu fabrika “Ķekava”” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam, bija 69,313 miljoni eiro, kas ir par 11,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa bija 2,107 miljoni eiro, pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.

“Putnu fabrikas “Ķekava” pamatkapitāls ir 18 928 084 eiro. “Putnu fabrikas “Ķekava” akciju kontrolpakete pieder Lietuvas holdingam “Linas Agro Group”, kurā ietilpst arī “Lielzeltiņi”, “Brioleks”, “Cerova” un “PFK Trader”.

LA.lv
LA
Laukos.lv
Laukos
PVD atgādina par nepieciešamību vakcinēt mājdzīvniekus pret trakumsērgu
2 dienas
SD
Sandra Dieziņa
Laukos
“Jaunpils pienotavas” valdi atstāj Raimonds Misa
2 dienas
LA
Laukos.lv
Laukos
Apbalvoti konkursa “Sakoptākais mežs” uzvarētāji
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LA
LA.LV
Latvijā
FOTO, VIDEO: Atvadās no akadēmiķa Jāņa Stradiņa
5 stundas
AL
Anda Līce
Latvijā
Anda Līce: Mati ceļas stāvus, uzzinot, ka emigrējuši jau esot 600 tūkstoši… 3
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Svētdien Latvijā būs gaišāks laiks: jaunākā prognoze
6 stundas
LE
LETA
Sports
Ankipāns: Par vēlu atradām savu spēli
2 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Britu ministrei bažas par Krievijas mēģinājumiem ietekmēt priekšvēlēšanu kampaņu
4 stundas