Laukos
Gaļa un zivis

“Putnu fabrika “Ķekava”” iepazīstinās ar Latvijas un pasaules gaļas pārstrādes tirgus tendencēm0

Putnu gaļas ražotāja AS “Putnu fabrika “Ķekava”” šodien Rīgā iepazīstinās ar Latvijas un pasaules gaļas pārstrādes tirgus tendencēm šajā un nākamajā gadā, informēja uzņēmumā

Pasākuma laikā plānots ielūkoties arī strauji augošo putnu gaļas kvalitātes prasību dinamikā, kā arī spriest par nozaru sadarbību, meklējot risinājumus antibiotiku rezistences ierobežošanai.

Pasākums sāksies plkst. 11 un notiks viesnīcas “Hotel Bergs” stikla zālē, Elizabetes ielā 83/85, Rīgā. Tajā piedalīsies “Putnu fabrikas “Ķekava”” valdes priekšsēdētājs Andrjus Pranckevičs, Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Veterinārmedicīnas fakultātes dekāns Kaspars Kovaļenko, Zemkopības ministrijas Veterinārā un pārtikas departamenta Dzīvnieku veselības un veterināro zāļu nodaļas vadītāja Antra Briņķe un ZM Tirgus un tiešā atbalsta departamenta Tirgus kopējās organizācijas nodaļas vadītāja Dace Freimane, kā arī Veselības ministrijas Sabiedrības veselības departamenta Vides veselības nodaļas vadītāja Jana Feldmane.

Jau ziņots, ka “Putnu fabrika “Ķekava”” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2017.gada 1.jūlija līdz 2018.gada 30.jūnijam, bija 69,313 miljoni eiro, kas ir par 11,7% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt uzņēmuma peļņa bija 2,107 miljoni eiro, pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš.

“Putnu fabrikas “Ķekava” pamatkapitāls ir 18 928 084 eiro. “Putnu fabrikas “Ķekava” akciju kontrolpakete pieder Lietuvas holdingam “Linas Agro Group”, kurā ietilpst arī “Lielzeltiņi”, “Brioleks”, “Cerova” un “PFK Trader”.

LA.lv
AT
Agro Tops
Laukos
‘Amazon’ smidzinātājiem jauns uzlabojums
1 diena
LA
Laukos.lv
Laukos
Cēsīs rīkos semināru gaļas liellopu audzētājiem
1 diena
LE
LETA
Laukos
Jaunas traktora piekabes reģistrācijai Valsts tehniskās uzraudzības aģentūrā būs jāiesniedz atbilstības sertifikāts
1 diena

Lasītākie raksti

Par svarīgo

Raivis Šveicars
Ekonomika
Ar burkāniem elektroauto nebaros. Ko iesākt, lai Latvijā autovadītāji pārietu uz elektromobiļiem? 1
4 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
“Tas nav saprātīgs virziens.” Kariņš neatbalsta “AP” rosināto ideju palielināt budžeta deficītu
7 stundas
LA
LA.LV
Sports
VIDEO: “Dinamo” izbraukumu sāk ar bezierunu zaudējumu
4 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Gāja tumsā bez atstarotāja…Uz Valmieras šosejas nāvejoši notriekta sieviete
3 stundas
LE
LETA
Dabā
Saglabāsies neliels sals: laika prognoze sestdienai
11 stundas