Laukos
Gaļa un zivis

Putnu gaļas ražotājam ”Lielzeltiņi” izmaiņas padomes sastāvā0


Vistas putnu fabrikā “Ķekava”
Vistas putnu fabrikā “Ķekava”
Publicitātes foto.

Putnu gaļas ražotājam SIA “Lielzeltiņi” notikušas izmaiņas padomes sastāvā, liecina informācija “Firmas.lv”.

Līdzšinējais padomes priekšsēdētāja vietnieks Vitauts Šidlausks atstājis darbu padomē, bet viņa vietā iecelts līdzšinējais padomes loceklis Arūns Zubs. Savukārt Zuba vietā padomes locekļa amatā iecelts Jons Bakšis. Uzņēmuma padomes priekšsēdētāja amatu arī turpmāk ieņem Darjus Zubs.

Jau ziņots, ka “Lielzeltiņi” apgrozījums pagājušajā finanšu gadā, kas ilga no 2016.gada 1.jūlija līdz 2017.gada 30.jūnijam, bija 37,107 miljoni eiro, kas ir par 16,3% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa pieauga 12 reizes un sasniedza 1,022 miljonus eiro.

“Lielzeltiņi” reģistrēti 1994.gadā, pamatkapitāls ir 1,075 miljoni eiro. Uzņēmums audzē putnus, ražo broileru gaļas pārstrādes produktus, kā arī ražo kombinēto lopbarību.

Lietuvas uzņēmums “Linas Agro Group” 2013.gadā par 12,5 miljoniem eiro iegādājās četrus putnkopības uzņēmumus Latvijā, tostarp arī “Lielzeltiņus”. “Linas Agro Group” nopirka 87% “Putnu fabrika “Ķekava”” daļu, 100% “Broileks”, 100% “Cerova” un 100% “Lielzeltiņu” akciju. “Linas Agro Group” akcijas kotē Viļņas biržā.

LA.lv