Ganāmpulka veselība, Piens

Raidījums atklāj novārtā pamestu saimniecību

TV3 raidījums “Bez Tabu” atklājis novārtā pamestu saimniecību – lopu īpašniekus esot uzveicis “zaļais pūķis”. Saimniecība atrodas Pierīgā, un televīzijā vērsušies saimniecībā strādājošie.

Saimniecībā valda netīrība. Kādā ēkā izdodas atrast aptuveni 15 teļus, kas kopš vasaras sākuma no ēkas nav izlaisti, ziņo “Bez Tabu”.

Vai strādājošie saimniecībā ziņojuši par situāciju Pārtikas un veterinārajam dienestam, raidījums pagaidām neprecizēja.

14 Komentāri

  1. Tā nav krievu okupācija bet nodokļu poltika, kura v;ajina tautu. Viss tiek darīts lai cilvēki izbrauc. Un te jau var domāt par to, kam tas ir izdevīgi…..

  2. Esmu redzējis, kā vienu tādu saimnieku presēja PVD, VID, ugunsdzēsēji un pārējie Latvijas nagu maucēji. Rezultātā cilvēks nošpļāvās, visu pārdeva un aizbrauca. Tagad strādā angļa fermā, dara to pašu, ko Latvijā un ir laimīgs, ka ne viens viņam smadzenes nekompostrē. Paldies, mīļajai Valdībai un Saeimai par gādību ! Es kaut kur dzirdēju, ka Kučinskis ir no ZZS, kura deklarē sevi par lielajiem lauku cilvēku interešu aizstāvjiem ?! Laikam es kļūdos ? Jeb vai nesaprotu jēdzienu “aizstāvis” ? Par porno “naciķiem” – īstenajiem latviešu “aizstāvjiem”, es nemaz nerunāju. Nav no tā nekāda labuma. Arī šajā gadījumā, loģiski domājot, – nevar cilvēks, kas jau tik lielu biznesu uztaisījis, bez iemesla nodzerties.

  3. Paņemsim no otras puses. Mīļie strādnieki – tad strādājam , priekš kam tad Jūs esat. Pildam katrs savu darbu un nebūs jāvirina mutes. No tā jums nebūs labuma tāpat. “…. labākā uzkoda ir otrs …”

  4. Šeit viss notiek loģiski. Tik ilgi VID PID un citi jāj to darbarūķi kamēr viss piegriežas, nospļaujas un pamet savu nodarbi, vai aizbrauc pilnīgi prom. Kamēr no Valsts ierēdņiem konkrētu atbilžu konsultācijās vietā saņemsim likuma pantus, kurus katrs kontrolētājs var interpretēt pēc savas saprašanas un kontrolētāja teiktajam būs likuma spēks – būs aizvien sliktāk. Skumji, ka to nesaprot valdoņi. Protams vieglāk ir neatbildēt pēc būtības, bet tikai sodīt, sodīt, sodīt.

    1. Nu pastāsti, nabadziņ kā taad Tevi VID un PVD represē, neturi sveci zem pūra! Varu saderēt, ka tu pat īsti nezini, ar ko šīs iestādes nodarbojas! Skatoties uz šādiem “saimniekiem”, kā rakstā, izskatās, ka PVD jaudas vajag dubultot!

Pievienot komentāru