Laukos
Tehnika

Ražas novērošanai izgudro superproduktīvu dronu0


Parrot Disco-Pro AG
Parrot Disco-Pro AG
Publicitātes foto

Franču kompānija Parrot izstrādājusi jaunu sistēmu ražas monitoringam, izmantojot Parrot Disco aparāta lidojošo spārnu, kas paredzēts profesionālai lietošanai.

Parrot Disco–Pro AG ietilpst kompaktais multispektrālais firmas Sequoia sensors, liela rādiusa darbības tālvadības pults no firmas Skycontroller 2, pielikums lidojuma plānošanai no Pix4Dcapture, kā arī pieeja online platformai attēlu apstrādei un to pārnešanai uz karti no Airinov First+.

Drons ir ar pastiprinātu fizelāžu, bet sensors ļauj veikt uzņēmumus ar izšķirtspēju 14,3 cm uz pikseli gan redzamajā, gan neredzamajā spektra zonā, ieskaitot infrasarkano.

Aparātam ir 16 megapikseļu kamera un apgaismes sensors vai saules sensors, kas ieraksta gaismas datus un tos automātiski kalibrē. Tas viss glabājas 64 GB atmiņas kartē. Lietotāji var vadīt dronu 30 minūtes pa iepriekš saplānotu maršrutu, kas ietver 80 ha platību, vai vadīt manuāli ar wi-fi vadības pulti Skyscanner 2, kuras darbības rādiuss ir 2 km. Ar 14 megapikseļu kameru var veikt arī videofilmēšanu.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk žurnāla Agrotops šā gada jūlija numurā

LA.lv