Laukos
Lauku sēta

“Riga Food 2017” noskaidros modernākos pārtikas produktu iepakojumus0


Riga Food 2016
Riga Food 2016
Riga Food 2016

Lai popularizētu modernu un kvalitatīvu pārtikas produktu iepakojumu, kā arī noteiktu patērētāju vērtējumā populārāko no tiem, pārtikas industrijas izstādē “Riga Food 2017” notiks starptautisks iepakojuma konkurss “Izstādes ”Riga Food 2017” iepakojums Nr.1”.

Konkursā tiks vērtēts iepakojums dzērieniem, konditorejai un saldumiem, pienam un piena produktiem, gaļai un gaļas izstrādājumiem, zivīm un zivju produktiem, maizei un bakalejas izstrādājumiem, kā arī šajās grupās neietilpstošu produktu iepakojums.

Patlaban konkursā ir pieteikušies uzņēmumi no Baltijas valstīm, Polijas un Gruzijas: “Alias Products”, “Briis”, “Badagoni”, “Camadenu”, “Latvijas Maiznieks”, “Popers”, “Rāmkalni Nordeco”, “Dorex”, “Margret”, “Plastco Poland”, “Rūdolfs Organic”, “Traškuva”, “Valērija Lux”, un citi.

Konkursa darbi izstādes laikā vērtēs gan profesionāli žūrijas locekļi no Latvijas, Lietuvas un Polijas, gan izstādes apmeklētāji. Konkursa ekspozīcijā atradīsies “TapBox” pašapkalpošanās termināls, kurā ikviens varēs nobalsot par, viņaprāt, vislabāko iepakojumu.

Konkursā var piedalīties ikviens pārtikas izstādes “Riga Food 2017” dalībnieks. Pieteikšanās notiek līdz 4. septembrim.

Labāko apbalvošana notiks 9. septembrī plkst.13 izstāžu centra vestibilā. Uzvarētāji saņems “Riga Food 2017” zelta, sudraba un bronzas medaļas, kā arī “Grand Prix’ balvu. Visi žūrijas vērtējumā labākie iepakojumi un apmeklētāju favorīti tiks eksponēti starptautiskajā iepakojuma tehnoloģiju un loģistikas izstādē “Pakfood 2017” Polijā, Poznaņā, laikā no 25. līdz 28. septembrim.

Pagājušajā gadā pēc žūrijas vērtējuma 3. vietu ieguva “Tukuma piens” par iepakojumu ’’Baltais” “Protein” jogurta dzērienam, 2. vietu – “Latvijas maiznieks” par iepakojumu “Jaunā Speltas tumšajai maizei’’ un 1. vietu – “Rāmkalni Nordeco” par iepakojumu “Lielogu dzērveņu sukādēm un lielogu dzērveņu sukādēm šokolādē’’. Savukārt Grand Prix saņēma “Nilsson” par iepakojumu “Kafijas pupiņas Nilsson Classic Professional’’.

Konkursu “Izstādes ”Riga Food 2017” iepakojums Nr.1” rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1 sadarbībā ar Latvijas Iepakojuma asociāciju.

Jau ziņots, ka “Riga Food 2017” notiks no 6. līdz 9. septembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Tā piedāvās vērienīgas starptautisku un pašmāju uzņēmumu un organizāciju ekspozīcijas, meistaru un pārtikas produktu konkursus, jaunumu prezentācijas, izglītojošus seminārus, aizraujošus šovus, meistarklases un degustācijas.

LA.lv