Laukos
Bizness

“Riga Wood Baltic” apgrozījums pērn pieauga par 20,6%0


Kokšķiedras plātnes
Kokšķiedras plātnes
Foto – Shutterstock

Latvijas lielākās kokapstrādes kompānijas AS “Latvijas finieris” meitasuzņēmums “Riga Wood Baltic” pagājušajā gadā strādāja ar 6,644 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20,6% vairāk nekā gadu iepriekš, kā arī guva peļņu 103 576 eiro apmērā pretstatā zaudējumiem gadu iepriekš, liecina informācija “Firmas.lv”.

Vadības ziņojumā teikts, ka plātņu materiāla pieprasījuma un cenu kāpuma ietekmē “Riga Wood Baltic” pagājušajā gadā sasniedza pozitīvus darbības rādītājus, kā arī tika nosegti iepriekšējā perioda zaudējumi.

Šogad uzņēmums plāno sasniegt 6,9 miljonu eiro apgrozījumu. Viens no būtiskākajiem “Riga Wood Baltic” mērķiem ir palielināt produktu daudzveidību, ko piedāvāt plātņu patērētājiem Baltijā, un turpināt attīstīt mazumtirdzniecību.

2016.gadā “Riga Wood Baltic” strādāja ar 5,507 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 11,6% mazāk nekā 2015.gadā, un cieta zaudējumus 65 041 eiro apmērā pretstatā peļņai gadu iepriekš.

“Riga Wood Baltic” ir reģistrēta 2007.gadā, un nodarbojas ar koksnes plātņu vairumtirdzniecību un mazumtirdzniecību. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 1 280 520 eiro, bet tās vienīgais īpašnieks ir “Latvijas finieris”.

LA.lv