Laukos
Gaļa un zivis

Rīgas Centrāltirgus nedēļas nogalē rīkos Zivju svētkus0

Foto – Zigmunds Bekmanis

Šīs nedēļas nogalē Rīgas Centrāltirgū notiks Zivju svētki, informē pasākuma rīkotāji.

Svētki ir pagājušā gadā sāktās tradīcijas turpinājums ar mērķi rīdziniekiem un pilsētas viesiem radīt svētku atmosfēru, iepazīstinot ar Rīgu un Latviju kā zivju un jūras velšu gastronomiskā tūrisma galamērķi.

Svētku laikā apmeklētājiem būs iespēja degustēt un iegādāties Latvijas vietējo zivjrūpnieku sagādātās zivju un jūras produktus, prezentācijas un tirdzniecība. Tāpat tiks vārīta un viesiem degustācijai nodota īpašā zivju zupa “Pavasara skūpsts”, kuras sastāvā būs trīs dažādas Baltijas jūras zivju šķirnes.

Savukārt zivju produkcijas pārstrādes uzņēmums “Brīvais vilnis” demonstrēs jaunākos produktus, bet Centrāltirgus kafejnīca “Cepelīns” piedāvās nogaršot leģendāro “Pildīto līdaku”, bet uzņēmums “Reinis B” cienās ar “Laša šasliku”. Par atspirdzinošiem dzērieniem rūpēsies alus darītava “Tērvete”.

Līdzās dažādām gastronomiskajām aktivitātēm Nēģu ielas laukumā norisināsies mājražotāju un amatnieku tirdziņš, bet tirgotājus un apmeklētājus priecēs flamenko melodijas grupas “GipsiMania” sniegumā.

Pasākums notiks sestdien, 14.aprīlī, no plkst.10 līdz 16 Rīgas Centrāltirgus Nēģu ielas laukumā.

LA.lv