Laukos
Graudkopība

“Rīgas dzirnavnieks” auzu pārslu fasēšanas līnijā iegulda 250 000 eiro0

Publicitātes foto.

AS “Rīgas dzirnavnieks” līdz ar jaunas produktu fasēšanas līnijas uzstādīšanu sācis ražot zīmola “Herkuless” graudaugu pārslas jaunā dizaina iepakojumā, kas ir izturīgāks pret apkārtējās vides iedarbību un atbilst augstiem kvalitātes standartiem.

Kā informē uzņēmumā, jaunās līnijas un iepakojuma izveidē ieguldīti 250 000 eiro.

Līdz ar jauno iepakojumu uzsākta sadarbība ar Latvijas Diētas ārstu asociāciju, lai uzsvērtu graudaugu pārslu lomu uzturā un aicinātu iedzīvotājus tos vairāk lietot uzturā. Uz produktu iepakojuma savus parakstus uzlikuši pieredzējuši uztura ārsti – Andis Brēmanis un Atis Tupiņš.

“”Herkuless” kartona iepakojums kļuvis dizaina ziņā daudz mūsdienīgāks un izturīgāks pret ārējās vides apstākļiem, izturot visaugstākās kvalitātes prasības. Tas bija mērķtiecīgs lēmums, kas rezultējās ne tikai dizainā, bet arī investīcijās. Mums bija svarīgi, lai “Herkuless” ar jauno dizaina veidolu nezaudētu vairāk nekā sešdesmit gadu laikā izkoptās vērtības un kvalitāti, tāpēc iepakojuma kastītes formu saglabājām tradicionālo, kas ir ērta uzglabāšanā,” informēja uzņēmuma valdes locekle Anita Skudra.

Jaunā “Herkuless” graudaugu iepakojuma fasēšanas līnija ir viens no “Rīgas dzirnavnieks” ilgtermiņa investīciju projektiem. Uzņēmums sācis pēdējos desmit gados apjomīgāko modernizācijas programmu, kas paredz attīstībā līdz 2021. gadam ieguldīt aptuveni piecus miljonus eiro ar mērķi nostiprināt pozīcijas Baltijas un eksporta tirgos. .

Kompānija “Rīgas dzirnavnieks” reģistrēta 1991.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 6,549 miljoni eiro. ”Rīgas dzirnavnieks” ražo un pārdod graudu pārstrādes produktus – kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, pārslas, placinātus graudus un putraimus industriālajiem patērētājiem, kā arī fasēto produkciju individuālam patēriņam ar zīmoliem “Herkuless”, “Hercogs” un “Īsta saimniece”. “Rīgas dzirnavnieks” ir daļa no “Baltic Mill” grupas.

LA.lv