Laukos
Gaļa un zivis

“Rīgas kombinētās lopbarības rūpnīca” pirks jaunas iekārtas “Kroņauces” cūku kūtīm0

Foto no Pixabay.com

AS “Rīgas kombinētās lopbarības rūpnīca” ieguldīs 126 989 eiro tehnoloģisko iekārtu iegādē cūku kūtīm, liecina Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā publicētā informācija.

Uzņēmums bija izsludinājis iepirkumu konkursu par cūku komplekss “Kroņauce” nobarojamo cūku kūts un sivēnmāšu kūts stacionāro tehnoloģisko iekārtu piegādi, kurā trīs pretendentu vidū uzvarēja SIA “Farmitek”, kuras līgumcena ir 126 989 eiro (104 950 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa).

Iekārtas plānots piegādāt līdz šā gada 30.novembrim, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem lauku saimniecībās”.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Rīgas kombinētās lopbarības rūpnīca” apgrozījums 2016.gadā bija 7,134 miljonu eiro, kas ir par 32,4% mazāk nekā gadu iepriekš, bet peļņa vairākkārt pieauga un sasniedza 229 670 eiro.

“Rīgas kombinētās lopbarības rūpnīcas” darbības profils ir daudzveidīgas barības ražošana lauksaimniecības dzīvniekiem, putniem un zivīm, kā arī nobarojamo cūku audzēšana minētajās fermās. Uzņēmums sniedz arī loģistikas un telpu nomas pakalpojumus.

“Rīgas kombinētās lopbarības rūpnīca” reģistrēta 2004.gadā ar 1,078 miljonu pamatkapitālu. Uzņēmuma 44,44% kapitāldaļu pieder SIA “RKLR Invest”, pārējās kapitāldaļas pieder 19 mazajiem akcionāriem.

LA.lv