Laukos
Mežsaimniecība

“Rīgas meži” nodod sabiedriskajai apspriešanai mežu apsaimniekošanas jauno plānu0

Foto-LETA

SIA “Rīgas meži” ir sagatavojusi jaunā redakcijā meža apsaimniekošanas plāna (MAP) projektu laika periodam no 2018.gada līdz 2026.gadam, kas tiek nodots sabiedriskai apspriešanai, informēja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja vietniece Dzintra Āboliņa.

Ar jauno mežu apsaimniekošanas plāna projektu var iepazīties “Rīgas meži” mājaslapā internetā: http://www.rigasmezi.lv/lv/aktualitates/jaunumi/?doc=9975

Visas interesētās puses tiek aicinātas iepazīties ar sagatavoto MAP jaunās redakcijas projektu, kā arī izteikt savus komentārus un jautājumus līdz 31.jūlijam, nosūtot tos elektroniski uz “Rīgas meži” e-pasta adresi: [email protected] ar norādi “MAP sabiedriskā apspriešana”.

Pēc sabiedriskās apspriešanas termiņa beigām iesniegtie jautājumi un komentāri tiks apkopoti un sagatavotas atbildes, kas tiks publicētas “Rīgas meži” interneta vietnē. Pēc sabiedriskās apspriešanas MAP jaunā redakcijā kopā ar sabiedriskās apspriešanas rezultātu kopsavilkumu tiks iesniegtas apstiprināšanai Rīgas domē.

“Rīgas meži” ir Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrība, kas pārvalda un apsaimnieko Rīgas pašvaldības īpašumā esošās meža zemes. MAP aptver Rīgas pašvaldības īpašumā esošos mežus un meža zemes Rīgas pilsētas administratīvajā teritorijā (4464 ha platībā), kā arī atsevišķas mežu un meža zemju teritorijas, kas ir Rīgas pašvaldības īpašumā, bet atrodas ārpus Rīgas pilsētas administratīvajām robežām (3873 ha platībā).

Kā ziņots, “Rīgas meži” pagājušajā gadā strādāja ar 18,457 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 23,5% vairāk nekā g2016.gadā, bet peļņa palielinājās 9,5 reizes un sasniedza 2,162 miljonus eiro, liecina informācija “Firmas.lv”.

LA.lv