Laukos
Mežsaimniecība

“Rīgas meži” trīs jaunu teritoriju uzturēšanai papildu prasa 60 000 eiro0

Foto LETA

Lai nodrošinātu trīs jaunu teritoriju uzturēšanu, SIA “Rīgas meži” šī gada budžetā pašvaldībai lūdz piešķirt papildu 60 382 eiro.

Kā Rīgas domes Mājokļu un vides komitejā skaidroja uzņēmuma valdes loceklis Uldis Zommers, balstoties uz korekcijām “Sabiedrības apsaimniekojamo apstādījumu teritoriju sarakstā”, kopš šī gada jūlija uzņēmums apsaimnieko trīs jaunus objektus – Šampētera parku, Krišjāņa Barona ielas sporta laukumu un nelielu 11.novembra krastmalas daļu.

Uzņēmums aprēķinājis, ka 2,71 hektāru lielā Šampētera parka apsaimniekošanas izmaksas laika posmā no jūlija līdz decembrim būs 50 749 eiro, Krišjāņa Barona ielas sporta laukuma – 1417 eiro, bet krastmalas posma – 13 718 eiro.

Zommers arī norādīja, ka, balstoties uz šo sarakstu, “Rīgas mežiem” vairs nav jāapsaimnieko divi zemesgabali kopumā 0,65 hektāru apjomā, kas uzņēmumam rada ietaupījumu 5502 eiro apmērā.

Izvērtējot radušos ietaupījumu, kapitālsabiedrībai šī gada budžetā papildus nepieciešami 60 382 eiro. Finansējuma piešķiršanu šodien atbalstīja Rīgas domes Mājokļu un vides komiteja, bet par to vēl jālemj Rīgas domei.

LA.lv