Laukos
Politika

Rīkos kontaktbiržu pārtikas ražotājiem un sabiedriskajiem ēdinātājiem0


Raimonds Zommers
Raimonds Zommers
Foto – Ilze Pētersone

Asociācija “Lauku ceļotājs” un Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) nākamnedēļ, 8.novembrī Kandavas novada Kalnmuižas pilī rīkos semināru – kontaktbiržu “Vietējais ēdiens no ražotāja līdz ēdinātājam”, informēja LOSP pārstāve Krista Garkalne.

“Projekta ietvaros mērķtiecīgi mēģinām savest kopā jebkuru Latvijas ražotāju ar patērētāju, šajā gadījumā ar ēdinātājiem. Lai viss labais, kas tiek audzēts un lolots no Latvijas laukiem nonāktu vislabāko restorānu ēdienkartēs un apmeklētāju šķīvjos,” atzina “Lauku ceļotājs” prezidente Asnāte Ziemele.

Pasākuma pirmajā daļā “Lauku ceļotāja” valdes priekšsēdētāja Asnāte Ziemele iepazīstinās ar asociācijas aktualitātēm – 2018.gada uzņēmēju aptaujas rezultātiem, likumdošanas jaunumiem, iniciatīvām par godīgu uzņēmējdarbības konkurenci reģionos u.c.

Turpinājumā divi šefpavāri – Raimonds Zommers un Māris Astičs dalīsies pieredzē un diskutēs par vietējās pārtikas nozīmi ēdienkartēs un līdzšinējās sadarbības pieredzi ar pārtikas produktu ražotājiem. Pirmās daļas noslēgumā virtuālā tirgus svaigi.lv saimniece Diāna Dzindule stāstīs par savu pieredzi vietējās pārtikas produktu izplatīšanā un sadarbībā ar ražotājiem.

Dienas otrajā daļā ir paredzēta kontaktbirža, kuras iesākumā dalībniekiem – ražotājiem tiks dotas 3-4 minūtes uzņēmuma prezentēšanai. Turpinājumā ēdinātāji meklēs “savus” ražotājus un otrādi tīklošanās nolūkos, lai viens otru iepazītu.

 

LA.lv