Laukos
Dārzeņi un augļi

“Rimi” atver jaunu ātrās iepirkšanās veikalu Grīziņkalnā0

05.01.2018. Rimi Express veikala atklāšana Grīziņkalnā.

Rīgā, Grīziņkalnā, Pērnavas ielā 36, šodien darbu sācis jaunais “Rimi Express” veikals 152,2 kvadrātmetru platībā, nodrošinot 15 jaunas darba vietas. Kā informē uzņēmumā, tas ir jau ceturtais ātrās iepirkšanās koncepta veikals, kas papildinājis jau esošos veikalus Merķeļa, Grēcinieku un Brīvības ielā.

Veikala sortiments veidots līdzīgs esošajiem ātrās iepirkšanās veikaliem – to īpaši pielāgojot klientiem, kam svarīgs ātrums un ērtība. Pircējiem būs iespēja izvēlēties starp jau gatavajiem produktiem, vai uz vietas komplektēt maltīti līdzi ņemšanai no salātu vai auksto ēdienu bāra. Tāpat veikalā pieejamas svaigi ceptas smalkmaizītes un kafija, kā arī spiesta sula.

Tāpat kā citos jaunuzceltajos un rekonstruētajos veikalos, arī šajā “Rimi Express” veikalā ir izmantotas videi draudzīgās CO2 aukstumsistēmas un LED gaismas, virzot Rimi pretim izvirzītajam mērķim līdz 2020. gadam kļūt par klimatam neitrālu uzņēmumu.

Šobrīd “Rimi Latvia” tīklā ir 122 četru formātu veikali: 32 hipermārketi, 46 lielveikali, 40 Supernetto un 4 ātrās iepirkšanās veikali. “Rimi” un “Supernetto” veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

LA.lv