Dārzeņi un augļi, Veikalā un tirgū

“Rimi” sāk tirgot vietējos jaunās ražas dārzeņus

Sākot ar šodienu, 9. martu, “Rimi” veikalos iespējams iegādāties jauno Latvijā audzēto garo gurķu ražu, ko veikaliem piegādā zemnieku saimniecība “Kliģēni”, informē uzņēmumā.

“”Kliģēni” jaunā gurķu raža tika sagaidīta divas nedēļas ātrāk nekā pērn, tādēļ uz šo gadu raugāmies īpaši optimistiski. Neskatoties uz neseno salu, laikapstākļi bagātīgai ražai ir bijuši labvēlīgi, dienā sasniedzot veselu tonnu novākto gurķu,” atzina saimniecības vadītājs Reinis Reķis.

Jauno gurķu cena veikalu plauktos ir 3.79 eiro par vienu kilogramu. Plānots, ka, palielinoties ražībai, nākamo nedēļu laikā tie būs nopērkami teju visos “Rimi” veikalos Latvijā.

Tāpat “Rimi” plauktos jau pieejami arī redīsi buntītēs, jaunie burkāni, kāposti, sveramie salāti un Latvijā audzētie salāti podiņos.

“No šī mēneša sākuma Rimi pieejama arī jaunā redīsu, salātu un burkānu raža, pēc kuras jau tagad redzam lielu pieprasījumu. Pavasarim tuvojoties, pircēji arvien biežāk lūko pēc svaigās produkcijas. Tāpat nemainīgi augsts pieprasījums ir pēc dažādiem ar vitamīniem un uzturvielām bagātiem produktiem, piemēram, dzērvenēm, kas arīdzan arvien pieejamas no vietējo ražotāju krājumiem,” norāda “Rimi” Latvia sabiedrisko attiecību vadītāja Dace Preisa.

Patlaban “Rimi Latvia” tīklā ir 123 piecu formātu veikali: 32 “Rimi Hyper”, 29 “Rimi Super”, 17 “Rimi Mini”, 40 “”Supernetto un pieci “Rimi Express”. “Rimi” un “Supernetto” veikali darbojas 27 Latvijas pilsētās.

Pievienot komentāru