Laukos
Bizness

“Rimi” veikalos sākas labdarības kampaņa “Paēdušai Latvijai”0

Publicitātes foto

Šīs nedēļas nogalē, piektdien, 10.novembrī, “Rimi Latvia” veikalos lielākajās Latvijas pilsētās norisināsies labdarības akcija, kuras laikā iedzīvotāji aicināti līdzās saviem pirkumiem piepildīt arī pārtikas paku, lai palīdzētu kādai trūkumā nonākušai ģimenei ar bērniem, pensionāram vai invalīdam, kuriem ienākumi ir zem iztikas minimuma.

Kampaņa norisināsies lielākajos “Rimi” veikalos Rīgā, Bauskā, Ogrē, Jēkabpilī, Rēzeknē, Jelgavā, Valmierā, Cēsīs, Siguldā, Madonā un Kuldīgā.

“Rimi Latvia” informēja, ka pārtikas pakā ieteicams likt produktus ar ilgāku derīguma termiņu, piemēram, miežu putraimus, auzu pārslas, makaronus, miltus, eļļu, konservus, cukuru, rīsus, margarīnu, vistas buljonu.

Kā norādīja akcijas “Paēdušai Latvijai” vadītāja Agita Kraukle, ikdienā pārtikas pakas tiek komplektētas no uzņēmumu ziedojumiem un ziedojumu kastītēs savāktajiem līdzekļiem. Tomēr divreiz gadā ikviens iedzīvotājs var līdzās ikdienas pirkumiem izvēlēties ilgstoši lietojamus produktus, līdz ar to sniedzot atbalstu tiem līdzcilvēkiem, kuriem ikdienā trūkst pārtikas.

Pērn šādā labdarības akcijā, kas noritēja 14.oktobrī, “Rimi Latvija” veikalos lielākajās pilsētās tika savāktas 7080 pārtikas pakas, kas nokļūs pie vairāk nekā 1900 trūkumā nonākušām ģimenēm, pensionāriem un invalīdiem visā Latvijā.

Labdarības akciju jau astoto gadu rīko Latvijas Samariešu apvienība, pērn par partneri kļuvis “Rimi”.

LA.lv