Dzīvesveids, Lauku sēta

Rucavā rīkos mācības mājražotājiem un mazajām saimniecībām

Biedrība “Latvijas Zemnieku federācija” Rucavā 9. un 10.oktobrī rīkos pirmās no deviņām mācībām projektā “Ģimeņu (mazo) zemnieku saimniecību attīstība, pilnveidojot saimniecisko darbību”.

Mācību kurss plānots visos Latvijas reģionos.

Mācībās tiks veidota un palielināta lauksaimnieku un pārtikas ražotāju izpratne par ražošanas efektivitātes palielināšanu, izmaksu optimizēšanu, konkurētspējas uzlabošanu, kooperācijas un ilgtspējīgas attīstības plānošanu saimniecībā. 


Mācību kursa lektori – Videga Vītola, Raimonda Ribikauska, Zaiga Blaua un Agnese Hauka divu dienu garumā stāstīs par mājražošanas iespējām un izaicinājumiem, tūrismu kā papildinājumu lauksaimnieciskajai ražošanai, saimniecības darbības analīzi, kā arī par to, kāpēc kooperācija un sadarbība ir veiksmīgas uzņēmējdarbības pamats.

Mācības ietver teorētiskās un praktiskās nodarbības, veicot reālus darba uzdevumus.

Mācību norises vieta un laiks – Rucavas Saieta nams un brīvdienu māja “Bajāri”.

Interesenti dalībai mācībās aicināti pieteikties, zvanot pa tālr. 26536985 vai rakstot uz e-pastu: [email protected]

Mācības tiek rīkotas atbalsta apakšpasākumā “Profesionālās izglītības un
 prasmju apguves pasākumi”.

1 komentārs

  1. Vai mācīs arī ,kā ar san-epid prasībām tikt galā,piemēram,ja radīsies vēlme gatavot cepelīnu pusfabrikātus ?Un arī,kā tos iztirgot?Saražot dajebko jau nav īpaša māksla,tik ar pārdošanu ir kā ir.Taču nemitīgie prasību kalni stāv visam priekšā!Līdz tos šķērso,visa apetīte pāriet ko darīt.

Pievienot komentāru