Laukos
Bizness

“Rūdolfa” biezenīšu ražotājs investē pusmiljonu eiro jaunā iepakojumā0

Publicitātes foto

Bioloģiskās pārtikas ražošanas uzņēmums SIA “Lat Eko Food” investējis 500 000 eiro jaunas stāvpaku ražošanas iekārtas iegādē un uzstādīšanā, kas nodrošinās jaunu produktu līnijas izveidi un produktu fasēšanu.

Jau patlaban tirgū tiek piedāvāti produkti bērniem jaunajā iepakojumā – stāvpakās. Kā norāda uzņēmuma, jaunais iepakojums aizņem aizvien lielāku daļu pārtikas tirgū un to pieprasījums strauji pieaug. Jaunajā iepakojumā tiek piedāvāti seši jauni biezenīši, dažādās augļu un ogu kombinācijās, tostarp arī tādi, kuru sastāvā ir tikai bioloģiski augļi, nav pievienots cukurs, piena produkti vai glutēns.

Tuvākajā nākotnē, sadarbībā ar Eiropas Savienības struktūrfondiem, plānoti jauni projekti un investīcijas, lai paplašinātu uzņēmuma darbības iespējas un konkurētspēju gan Latvijā, gan ārvalstīs.

“Uzņēmumam jāseko līdzi jaunākajām tirgus tendencēm un patērētāju vēlmēm. Pozitīvi vērtējama sabiedrības pieaugošā interese par bioproduktiem un dzīves kvalitātes uzlabošanu. Līdz ar to vērojama tendence pieaugt pieprasījumam pēc bioloģiskas un kvalitatīvas pārtikas,” norāda uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Egija Martinsone.

Bioloģiskās pārtikas zīmols “Rūdolfs” Latvijas tirgū darbību sācis ar bērnu pārtikas ražošanu, taču šobrīd tiek ražoti produkti ne tikai mazuļiem. Produktu klāstā ir 80 dažādi produkti, tostarp augļu smūtiji, kečupi ar dažādām garšu kombinācijām, ievārījums un sulas.Izejvielas produkcijas ražošanai uzņēmums iepērk galvenokārt no vietējām bioloģiskajām saimniecībām.

“Lat Eko Food” pamatdarbība ir bioloģisku augļu un dārzeņu pārstrāde. Uzņēmums dibināts 2010.gadā, ražotne atklāta 2014.gadā ar investīcijām 5 miljonus eiro apmērā.

LA.lv