Laukos
Bizness

“Siguldas CMAS” akcionāri aprīļa otrajā pusē lems par peļņas sadali0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Publicitātes foto

“Siguldas ciltslietu un mākslīgās apsēklošanas stacijas” (“Siguldas CMAS”) akcionāri kārtējā sapulcē 20.aprīlī lems par peļņas sadali, liecina kompānijas sniegtā informācija biržai “Nasdaq Riga”.

Akcionāru sapulcē plānots arī iepazīties ar valdes un padomes ziņojumiem, apstiprināt 2017.gada pārskatu un lemt par valdes un padomes locekļu, kā arī revidenta atbrīvošanu no atbildības par darbību pārskata gadā un atteikšanās no prasību celšanas pret viņiem. Tāpat “Siguldas CMAS” akcionāru kārtējā sapulcē plānots ievēlēt revidentu un noteikt revidentam atlīdzību.

“Siguldas CMAS” auditētais apgrozījums 2017.gadā bija 1,109 miljoni eiro, kas ir par 3,6% vairāk nekā 2016.gadā, bet uzņēmuma peļņa samazinājās par 22,9% – līdz 65 798 eiro.

Kompānijas valde piedāvā 2017.gada peļņu atstāt nesadalītu, bet no iepriekšējo gadu nesadalītās peļņas dividendēs izmaksāt 33 795,2 eiro jeb 0,08 eiro par vienu akciju.

“Siguldas CMAS” ir viena no lielākajām vaislas buļļu spermas ražotājām un piegādātājām Latvijā. Otra lielākā uzņēmuma pamatdarbības nozare ir piena analīžu veikšana, tāpat kompānija sniedz arī citus ar ciltsdarbu saistītus pakalpojumus. Būtiska ietekme “Siguldas CMAS” pamatkapitālā ir “Siguldas mākslīgās apsēklošanas stacijai”, kurai pieder 49,9% balsstiesīgo akciju.

LA.lv