Laukos
Dārzeņi un augļi

Skrundā pēc pārbūves atver jauno “top!” veikalu0

‘top!’ veikals Skrundā.

Trešdien, 1.augustā, atvērts lielākais pārtikas veikals Skrundā 660 kvadrātmetru platībā, kur kopumā veikalā strādās 13 darbinieki, tostarp arī divi konditori, informē uzņēmuma mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ilze Priedīte.

Veikalā Skrundā, Raiņa ielā 6, pircējiem ir iespēja iegādāties plašu produktu sortimentu, piedāvājot labāko no vietējo audzētāju audzētā un ražotāju ražotā. Savukārt konditorejā gatavos pašu ceptu maizi, smalkmaizītes un kliņģerus. Klientu ērtībām pie ēkas izbūvēta arī autostāvvieta.

“Pateicoties Skrundas iedzīvotāju lojalitātei, tika nolemts aizvērt esošo veikalu “top!” un ieguldot vērienīgas investīcijas izbūvēt jaunu, plašāku un ērtāku veikalu. Tika izbūvēta arī ceptuve, lai vietējie iedzīvotāji varētu baudīt uz vietas pagatavotus konditorejas izstrādājumus. Kopumā būvniecības darbi norisinājās divus gadus un tagad nododam jauno veikalu pircēju vērtēšanai,” norādīja Priedīte.

Jaunatvērtais veikals pieder SIA “Gabriēla”, kas dibināts 2004.gadā un ir vietējais uzņēmums ar Latvijas kapitālu. Pastāvēšanas laikā SIA “Gabriēla” atvērusi 45 veikalus, no tiem 24 “top!” un 21 “mini top!” dažādās Latvijas pilsētās.

Latvijā ar preču zīmi “top!” patlaban darbojas 272 pārtikas veikali, no tiem 149 ir “top!” un 123 ir “mini top!” veikali, kuri pieder 20 vietējiem uzņēmumiem – SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB”, AS “Diāna”, SIA “Lars Limited”, SIA “Gabriēla”, SIA “Dekšņi”, SIA “Mārksmens”, SIA “Madara 93”, SIA “AA & Co”, SIA “Krista-A”, AS “Roga-Agro”, SIA “ESSA”, SIA “G.A.L.”, SIA “Lekon”, SIA “Ogres Prestižs”, SIA “Pārtikas veikalu grupa”, SIA “Oregano”, SIA “SP”, SIA “Palmas-S” un SIA “LM Jūrmala”. Pirmais veikalu tīkla “top!” veikals tika atvērts 2000.gada jūnijā Liepājā. Savukārt 2003.gada janvārī tika izveidots veikalu tīkls “top!”, apvienojoties trīs Latvijas uzņēmējiem – SIA “Firma Madara 89”, AS “LPB” un AS “Diāna” un dibinot SIA “Iepirkumu grupa” ar mērķi attīstīt vietējo pārtikas un nepārtikas mazumtirdzniecības tīklu Latvijā. Kopš tā laika tiek nodrošināta arī vienota iepirkumu sistēma, mārketinga pakalpojumi un komunikācija.

LA.lv