Laukos
Politika

“Staburadzes konditoreja” pievienota saldumu un uzkodu ražotājam “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” 0

Foto: SIA Orkla Confectionery & Snacks Latvija

Konditorejas izstrādājumu ražotājs “Staburadzes konditoreja” pievienota māsasuzņēmumam “Orkla Confectionery & Snacks Latvija”, liecina informācija “Firmas.lv”.

Vienlaikus palielināts “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pamatkapitāls par 2,16 miljoniem eiro – no 40,24 miljoniem eiro līdz 42,856 miljoniem eiro.

Izmaiņas Uzņēmumu reģistra komercreģistrā iegrāmatotas otrdien, 13.novembrī.

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” koncernā līdz šim ietilpa “Orkla Logistics Latvija”, “Saldumu tirdzniecība” un “Latfood Agro”.

Jau ziņots, ka “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” konsolidētais apgrozījums pērn bija 81,196 miljoni eiro, kas ir par 4,3% vairāk nekā 2016.gadā, bet koncerna peļņa pieauga 4,1 reizi un bija 3,128 miljoni eiro.

Savukārt “Staburadze konditoreja” 2017.gadā strādāja ar 14,808 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka 2,6 reizes – līdz 329 055 eiro.

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” ir dibināta 2009.gadā un līdz 2015.gada beigām bija pazīstama ar nosaukumu “NP Foods”. Kompānija ir viens no vadošajiem šokolādes un konditorejas izstrādājumu, kā arī uzkodu ražošanas uzņēmumiem Baltijas valstīs. “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” pārstāv zīmolus “Laima”, “Selga”, “Staburadze”, “Ādažu Čipsi”, “The Original Taffel Snacks” un “Pedro”.

“Orkla Confectionery & Snacks Latvija” vienīgais īpašnieks ir Norvēģijas kompānija “Orkla”.

LA.lv