Laukos

“Staburadzes konditorejai” pērn apgrozījuma sarukums0

Publicitātes foto

Konditorejas izstrādājumu un saldumu ražotājs SIA “Staburadzes konditoreja” pērn strādāja ar 14,808 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1,3% mazāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa samazinājās 2,6 reizes un bija 329 055 eiro, liecina “Firmas.lv” informācija.

Gada pārskatā sacīts, ka ieņēmumi no produkcijas un materiālu pārdošanas bija 14,789 miljoni eiro, bet ieņēmumi no pakalpojumu sniegšanas bija 19 037 eiro.

Vadības ziņojumā minēts, ka pērn uzņēmums turpināja ieguldīt līdzekļus iekārtu un tehnoloģisko procesu uzturēšanā un modernizācijā.

Nākotnē “Staburadzes konditoreja” turpinās ražošanas efektivitātes uzlabošanu, kā arī attīstīs ražoto produktu kvalitāti, stiprinot “Staburadze” un “Pedro” zīmolus. Tāpat kompānija turpinās regulāri vērtēt savu resursu izmantošanas efektivitāti, darbinieku produktivitāti un inovāciju potenciālu kompānijas konkurētspējas paaugstināšanai.

“Staburadzes konditoreja” reģistrēta 1999.gada decembrī, un tās pamatkapitāls ir 2,616 miljoni eiro. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Norvēģijā reģistrētais uzņēmums “Orkla ASA”.

2016.gadā uzņēmums strādāja ar 15,007 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 1% mazāk nekā 2015.gadā, bet peļņa pieauga par 20,7% un bija 859 527 eiro.

“Staburadzes konditoreja” pamatdarbība ir konditorejas izstrādājumu un ātri pagatavojamu pārtikas produktu ražošana un vairumtirdzniecība.

LA.lv