Laukos
Bizness

“Tēraudiņi” par 1,8 miljoniem eiro plāno būvēt graudu kompleksu0

Foto LETA

Alojas novada Ungurpilī reģistrētais lauksaimnieciskās ražošanas uzņēmums SIA “Tēraudiņi” par 1,8 miljoniem eiro plāno būvēt graudu pirmapstrādes kompleksu, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Graudu pirmapstrādes kompleksu plānots uzbūvēt līdz šā gada 15.augustam “Upmaļos”, Alojas pagastā, Alojas novadā, piesaistot finansējumu Eiropas Lauksaimniecības Fonda lauku attīstībai (ELFLA).

Pretendenti piedāvājumus kompleksa būvniecībai var iesniegt līdz šā gada 14.martam, plkst. 17.

Jau ziņots, ka SIA “Tēraudiņi” apgrozījums 2016.gadā bija 1,043 miljoni eiro, kas ir par 10,6% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājusies 6,8 reizes un bija 42 920 eiro.

“Tēraudiņi” galvenais darbības veids ir lauksaimnieciskā ražošana. Tā darbības galvenie virzieni ir graudkopība, rapša un kartupeļu audzēšana, mežsaimniecības un citu laukos pieprasīto pakalpojumu sniegšana.

Kompānija “Tēraudiņi” reģistrēta 1994.gadā. Uzņēmuma kapitāldaļas kopš 2017.gada 30.marta pilnībā pieder Valdim Možvillo. Iepriekš Možvillo piederēja 45% uzņēmuma kapitāldaļu, bet vairākums – 55% kapitāldaļu piederēja lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajai sabiedrībai “VAKS”.

LA.lv