Laukos
Bizness

“Tērvetes” alus ražotājs modernizēsies par 900 000 eiro0

Foto LETA

Alu zīmola “Tērvete” ražotājs AS “Tērvetes Al” plāno ieguldīt 900 000 eiro graudu pārstrādes ēkas paplašināšanā, liecina Informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Investīciju projektu iecerēts īstenot līdz 2018.gada 31.decembrim “Kroņauces dzirnavās”, Kroņaucē, Tērvetes pagastā, piesaistot finansējumu Eiropas Lauksaimniecības fonda Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē”.

Tehniskajā specifikācijā teikts, ka iepirkuma priekšmets – graudu pārstrādes ēkas paplašināšana – ir sadalīts trīs pozīcijās, kas ir graudu pārstrādes ēkas paplašināšana, nojumes būvniecība-kompresora ēkas pārbūve, kā arī alus raudzēšanas un noguldīšanas pagraba tehnoloģisko iekārtu un komunikāciju piegāde.

Graudu pārstrādes ēkas paplašināšanai iepirkumu konkursa pretendenti var pieteikties līdz šā gada 20.marta plkst. 16. Pretendenti var iesniegt piedāvājumu tikai par visām trīs pozīcijām kopā, cenu norādot katrai pozīcijai kopā un atsevišķi.

Jau ziņots, ka “Tērvetes Al” 2016.gadā strādāja ar 10,079 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 15,9% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt peļņa samazinājās par 20,1% un bija 600 400 eiro.

“Tērvetes AL” reģistrēts 2012.gadā Kroņaucē, pārņemot šo biznesu no AS “Agrofirma Tērvete” ar mērķi modernizēt ražošanu, ieguldot attīstībā vairāk nekā piecus miljonus eiro. Nākotnes darbība ietver pašreizējā produkta alus, kā arī kvasa un veselības dzēriena ražošanu un realizāciju.

Pēc “Firmas.lv” datiem, uzņēmums pieder Ingai Paškauskai, taču tā kā kompānija ir akciju sabiedrība – tai nav Uzņēmumu reģistram jāsniedz ziņas par dalībniekiem, līdz ar to informācija par uzņēmuma īpašniekiem var neatbilst patiesībai.

LA.lv