Lauku sēta, Tūrisms

Tērvetes dabas parkā nākamnedēļ – Meža ražas svētki

Lai baudītu rudens mainīgo dabu un aktīvi atpūstos, nākamestdien, 23. septembrī, Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē tiks atzīmēti Meža ražas svētki, informē pasākuma rīkotāji.

Plānots, ka no plkst. 13 ar dančiem un rudens rotaļām Sēņu mežā apmeklētājus gaidīs Ražas māte un rūķis Dziesmiņš, bet Rūķu sētā no plkst. 12 parka viesus gaidīs stāsts par dziednieciskajām saknēm un garšīgām sēnēm, garlaikoties un dīkā stāvēt neļaus darbīgā Rūķu saime. Parka apmeklētāji varēs darboties ar dažādiem dabas materiāliem, radot savu rudens sajūtu.

Bet turpat netālu pa līkloču taciņu, meža ielokā, rūķu pilsētā Čiekurē, visi interesenti kopā ar Mežinieku varēs noskaidrot zināmo un nezināmo par daudzveidīgajām meža sēklām. Pasaku mežā, Raganu silā, pie Sila raganiņa no plkst.12.00 līdz 17 tiks stāstīti “briesmu” stāsti, un varēs uzzināt kādu noslēpumu par sēnēm.

Rudens sajūtas var ķert arī Laimīgās zemes Gaisa takās, virvju un trošu ceļā vai 200 m garā nobraucienā starp Tērvetes dižajām priedēm. Savukārt pēc spirgtas un aktīvas pastaigas varēs sasildīties un iepazīsti tropu lidoņus Tērvetes tropu mājā.

Vairāk informācijas vietnē www.mammadaba.lv un Latvijas valsts mežu mājaslapā.

Pievienot komentāru