Laukos
Politika

Tiesa nākamnedēļ lems par saldumu ražotāja “Mikas M” maksātnespēju0


iIlustratīvs attēls.
iIlustratīvs attēls.
Foto no LA arhīva

Zemgales rajona tiesa Aizkrauklē otrdien, 6.novembrī, rakstveida procesā plāno skatīt pieteikumu par Aizkraukles konditorejas izstrādājumu un saldumu ražotāja “Mikas M” tiesiskās aizsardzības procesa izbeigšanu un maksātnespējas procesa pasludināšanu.

Maksātnespējas kontroles dienesta mājaslapā teikts, ka pieteikumu par maksātnespējas pasludināšanu iesniedzis pats uzņēmums “Mikas M”.

Uzņēmuma maksātnespējas procesa administratora pretendente ir Rita Skrinda.

Jau ziņots, ka 2015.gada 8.oktobrī tobrīd Aizkraukles rajona tiesa ierosināja “Mikas M” tiesiskās aizsardzības procesu, bet 2016.gada 8.februārī tiesa apstiprināja kompānijas tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu, nosakot tā īstenošanai divu gadu termiņu.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka “Mikas M” 2016.gadā strādāja ar 5,085 miljonu eiro apgrozījumu un 167 483 eiro zaudējumiem. Savukārt kompānijas 2017.gada rezultāti nav publiskoti.

Tajā pašā laikā Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administrēto nodokļu parādi 2018.gada 7.oktobrī “Mikas M” bija 870 468 eiro apmērā.

“Mikas M” reģistrēta 2002.gadā Aizkrauklē, un tās pamatkapitāls ir 2828 eiro. Uzņēmums specializējās zefīru, marmelādes un saldo glazūru ražošanā.

Uzņēmums vienādās daļās pieder Maksimam Aņisimovam un Aleksejam Kreipānam.

LA.lv