Bizness, Darbs un izglītība

Tukumā aicina uz kādreizējo Aizupes meža tehnikuma audzēkņu tikšanos

Lai dalītos atmiņās par kādreizējām studijām Aizupes meža tehnikumā, kā arī dibinātu tehnikuma absolventu un darbinieku biedrību, nākamnedēļ, 25.novembrī Tukuma bibliotēkā notiks tehnikuma absolventu tikšanās, ifnromē pasākuma rīkotāji.

Plānots, ka pasākums sāksies ar tehnikuma himnu, kam sekos biedrības “Aizupieši MT” dibināšana, tās darbības virzienu noteikšanu un kopējās atmiņu grāmatas “Aizupiešu sasaukšanās” saņemšanu.

Kā stāsta grāmatas veidotājs Paulis Čimurs, grāmata ir tehnikuma kādreizējo audzēkņu un darbinieku “mazie dzīves stāsti”.

“Aizupē izskolojās Latvijas mežsaimniecības profesionāļi vismaz trīs paaudzēs. 75 autori stāsta, kā tas notika. Tie ir bijušo audzēkņu, pasniedzēju dzīvesstāsti par mācību, darba laiku Aizupē. Gan komentāros, gan vienkārši tekstā, pieminēti arī citi cilvēki. Darbība aptver laiku no 1939.- 2015. gadam, bet atmiņas ietiecās arī senākā pagātnē. Izmantotas vairāk kā 100 vēsturiskas fotogrāfijas, kuras citādā gadījumā aizietu bojā. Tā ir Aizupes mežsaimniecības skolas, Aizupes meža tehnikuma vēsture kontekstā ar ciema un Latvijas kopējo kultūrainu,” stāsta P.Čimurs.

Izdevums noderīgs bibliotekāru novadpētnieciskajam darbam, kas šobrīd kļuvis ļoti populārs: vietēja rakstura atmiņu vākšanai un mežsaimnieku dzīves pētīšanai konkrēto bibliotēku un muzeju aptvertajās teritorijās.
Vairāk par šo tematu lasiet šeit

3 Komentāri

  1. Laipni lūdzam ILLUMINATI PASAULĒ: BĒRNIEM BĒRNIEM IEDZĪVOTĀJU IEDZĪVOTĀJU KLUBS, STAR … ir pasaulē vecākā un lielākā brālība, kurā ir četri miljoni biedru … Mēs esam viena ģimene ar vienu tēvu, kas ir Augstākā Būtne. … Šeit mēs ticam, ka mēs esam dzimuši paradīzē, un nevienai dalībvalstij nav jācīnās šajā pasaulē … Ja jūsu dzīve nenotiek tā, kā jūs to vēlaties un vēlaties mainīt, pievienojieties Illuminati šodien, lai saņemtu 100 000 ASV dolāru ik pēc 3 dienām un $ 3,000,000,00 dalības svētība, lai darītu un pievienotu to, kas jums patīk vislabāk darīt … Tiešsaistes tūlītēja uzsākšana Jaunu dalībnieku reģistrācija tagad ir atvērta tiešsaistē tūlīt! …. Ja jūs interesē E-pasts: [email protected] Vai WhatsApp viņam On +2348055329159 Piezīmes nopietns loceklis Pieteikties …. Lūdzu, pārliecinieties, ka esat izveidojis savu prātu, pirms atbildēt uz šo e-pastu.

Pievienot komentāru