Laukos
Piensaimniecība

“Tukuma piens” par 350 000 eiro pirks jaunas iekārtas0

Foto – LETA

Piena pārstrādes uzņēmums AS “Tukuma piens” plāno ieguldīt 349 100 eiro pudeļu aprīkojuma iekārtas un kastu konveijera iegādē, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Iepirkumā par pudeļu aprīkojuma iekārtas piegādi un uzstādīšanu starp trim pretendentiem par uzvarētāju atzīts Lietuvas uzņēmums “Terekas UAB”, kura piedāvātā līgumcena ir 159 110 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN).

Savukārt iepirkumu konkursā par kastu konveijera piegādi un uzstādīšanu starp četriem uzņēmumiem uzvarējusi Latvijas kompānija SIA “Prof Rostuls”, kuras līgumcena ir 190 000 eiro bez PVN.

Investīciju projektus plānots īstenot līdz 2020.gada 10.februārīm, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības (ES) Eiropas lauksaimniecības fonda lauku attīstībai pasākuma “Ieguldījumi materiālajos aktīvos” apakšpasākumā “Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē”.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2017.gadā “Tukuma piens” strādāja ar 53,186 miljonu eiro apgrozījumu un 1,768 miljonu eiro peļņu.

“Tukuma piens” ir reģistrēta 1996.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,4 miljoni eiro. Tā kā “Tukuma piens” ir AS, tam nav obligāti Uzņēmumu reģistrā jāiesniedz ziņas par kompānijas īpašniekiem, un šī informācija nav norādīta.

LA.lv