Laukos
Bizness

“Tukuma straume” izveido meitasuzņēmumu “Obelo” ar trīs miljonu eiro pamatkapitālu0

Aivars Podnieks. Foto LETA

Lauksaimniecības pakalpojumu un dzīvnieku barības ražotāja AS “Tukuma straume” ir izveidojusi meitasuzņēmumu SIA “Obelo”, liecina informācija “Firmas.lv”.

“Obelo” reģistrēts šā gada 22.janvārī, un tā pamatkapitāls ir 3,375 miljoni eiro.

“Tukuma straume” ir “Obelo” vienīgais īpašnieks. Jaunizveidotās kompānijas valdes priekšsēdētājs ir Aivars Podnieks, bet kompānijas valdes loceklis Vitauts Teličens, kuri šos pašus amatus ieņem arī “Tukuma straumes” valdē.

“Obelo” juridiskā adrese ir Rušonu iela 17A, Rīga.

Jau ziņots, ja agroķīmijas tirgotājs SIA “Baltic Agro”, kura īpašnieks ir Dānijas koncerns “DAVA Agravis International Holding”, noslēdzis darījumu par “Tukuma straume” akciju kontrolpaketes iegādi.

“Tukuma straumes” jaunā īpašnieka “Baltic Agro” valdes loceklis Ainars Upmanis iepriekš atzīmēja, ka darījuma rezultātā uzņēmuma produkcijai būs iespējas nokļūt Skandināvijas un Ziemeļeiropas valstu tirgos, savukārt Podnieks sacīja, ka stratēģiskā investora piesaiste uzņēmumam ļaus ātrāk un efektīgāk sasniegt uzņēmuma izvirzītos mērķus.

“Tukuma straume” dibināta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 1,804 miljoni eiro. Uzņēmums ražo suņu barību ar zīmoliem “Dogo”, “Vau vau” un kaķu barību ar zīmoliem “Catto”, “Ņau ņau”, “Frederix” un citus. Saskaņā ar “Firmas.lv” datiem 2016.gadā “Tukuma straume” apgrozījums bija 9,312 miljoni eiro, bet peļņa – 712 298 eiro.
Vairāk par “Tukuma straumi” lasiet šeit

LA.lv