Laukos
Tehnika

Ukraiņi sāk ražot Eiropas kvalitātes smidzinātāju0


‘Elvorti tetis 28’
‘Elvorti tetis 28’
Publicitātes foto.

Ukraiņu ražotājs Elvorti paplašinājis savu piekabināmo smidzinātāju sēriju ar jaunu modeli – Tetis 28. Šis ir visjaunākais Elvorti mašīnu modelis, kas jau sākotnēji izpildīts, ņemot vērā paaugstinātas kvalitātes prasības.

Tetis 28 ticis pie palielināta darba platuma, kas ļāvis palielināt arī produktivitāti – tagad tā ir no 16,8 ha/h, strādājot ar ātrumu 6 km/h, un līdz 33,6 ha/h, strādājot ar ātrumu 12 km/h. Stieņa uzstādīšanas augstums plūdeni regulējams diapazonā no 0,6 līdz 1,85 m pat mašīnas kustības laikā.

Konstrukcijā izmantoti pasaules vadošo ražotāju elementi: smidzinātāji un citas komunikācijas šķīdumiem, kā arī borta datori – no itāliešu Arag; sūknis, kura ražīgums 250 l/min un darba spiediens līdz 2 Mpa, – no Annovi Reverberi. Tas nodrošina efektīvu pārklājumu, ja vēja ātrums ir līdz 7 m/s.

Tetis 28 bāka izgatavota no īpaši izturīgas plastmasas, un tai ir speciāla forma, kas novērš šķīduma izšūpošanos. Bākas iekšpusē uzstādītas maisīšanas iekārtas, kas uztur pastāvīgu darba šķīduma koncentrāciju un novērš tā uzputošanos.

Kompānijas pārstāvji savu jauno ražojumu dēvē par ukraiņu smidzinātāju ar Eiropas kvalitāti, jo tas ne ar ko nepiekāpjoties ārvalstu analogiem un lieliski tiekot galā ar uzdevumiem, ko šodien izvirza lauksaimnieki.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem
Vairāk lasiet žurnālā Agro Tops

LA.lv