Laukos
Politika

Uzņēmējus aicina dalībai pārtikas industrijas izstādē “Riga Food 2019”0


“Riga Food 2018”.
“Riga Food 2018”.
Foto Karīna Miezāja

Agroresursu un ekonomikas institūts (AREI) aicina uzņēmumus pieteikties vietai Latvijas uzņēmumu kopstendā izstādē “Riga Food 2019”, informēja institūrā.

Katram kopstenda dalībniekam izstādē tiks nodrošināts kopīgs, pilnībā aprīkots stends.

Uz līdzfinansējumu dalībai kopstendā var pretendēt Latvijā reģistrēts komersants, zemnieku saimniecība, kooperatīvā sabiedrība, kas darbojas lauksaimniecības un pārtikas produktu ražošanas un/vai tirdzniecības jomā, izņemot zivsaimniecības nozari.

Pēc izstādes dalībnieki varēs saņemt līdzfinansējumu līdz 20% no iepriekš apmaksātās neaprīkotas ekspozīcijas platības maksas. Līdzfinansējums tiks aprēķināts par dalībnieka platību, kas nepārsniedz 18 kvadrātmetrus. Gadījumā, ja pretendentu iesniegumos norādītā līdzfinansējuma summa pārsniegs līdzfinansējumam plānoto kopējo finansējumu, AREI veiks noteiktās atbalsta intensitātes proporcionālu sadalījumu.

Lai pieteiktos dalībai kopstendā, pretendentam ir jāiesniedz iesniegums līdz 29.martam.

Starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde “Riga Food 2019” norisināsies no 4. līdz 7.septembrim starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

LA.lv