Bizness, Piena pārstrāde

Uzņēmumam “Elpa” atcelts aizliegums reģistrēt vai grozīt komercķīlu

Kazdangas piena pārstrādes uzņēmumam “Elpa” atcelts iepriekš piemērotais nodrošinājums – aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai, liecina informācija “Lursoft” Klientu portfelī.

Valsts ieņēmumu dienests (VID) uzņēmumam šā gada 8.februārī piemēroja nodrošinājumu, pamatojoties uz dienesta Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes lēmumu par nokavēto nodokļu maksājumu piedziņu. “Lursoft” izziņa liecina, ka šā gada 7.februārī “Elpa” bija nodokļu parāds gandrīz 160 000 eiro apmērā.

Nodrošinājuma atcelšana reģistrēta ceturtdien, 22.februārī.

“Elpa” valdes priekšsēdētājs Gundars Sisenis teica, ka “Elpa” nodokļu parādu ir nomaksājusi, tāpēc aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai atcelts. “Parāds izveidojās tāpēc, ka nesaņēmām no Lauku atbalsta dienesta (LAD) atbalsta maksājumu par dalību programmā “Piens un augļi skolai” janvārī. Tagad ir februāra beigas un mēs to joprojām neesam saņēmuši, lai gan janvāra un februāra laikā mūsu piegādātais piens skolās un bērnudārzos būs izdzerts,” sacīja Sisenis.

Pēc viņa teiktā, šāda situācija izveidojusies saistībā ar jaunajiem nosacījumiem atbalstam par augļu, dārzeņu un piena piegādi izglītības iestādēm no 2017/2018. mācību gada. Būtu nepieciešamas izmaiņas normatīvajos aktos, lai attiecīgo problēmu novērstu, teica Sisenis.

Jau ziņots, ka 2016.gadā “Elpa” apgrozījums bija 3,706 miljoni eiro, peļņa pēc nodokļiem bija 5175 eiro. Uzņēmums nodarbināja 52 darbiniekus un nodokļos valsts budžetā nomaksāja 357 000 eiro.

“ELPA” dibināta 1993.gadā, un tā nodarbojas ar piena pārstrādi un biezpiena un siera ražošanu. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 85 910 eiro un tā īpašnieki ir deviņas privātpersonas.

1 komentārs

  1. Labdien,
    Nekustamā cilvēki ir tie, kuri zina, kā, lai nāk viņu glābt, lai to līdzīgu, kad tie cieš. Šis kungs. Sandijs man deva aizdevumu 80,000 eiro bez manis sarežģīt uzdevumu līmenī dokumenti, ko pieprasa bankas, kas kredītu pieteikumiem. Ja jums ir finansiālās grūtībās, sazināties ar viņu. Jo, pateicoties viņam, man tagad ir mana vietējā lielveikalā, tas ir mans pestītājs. Šodien es nezinu, ko darīt, tāpēc, ka ir iemesls, kāpēc es nolēmu, lai liecinātu viņa labā, jūs varat sazināties ar viņu pa e-pastu un sekot tā vadlīnijām, un jūs būsiet apmierināti ar 48 stundas maksimāli. Es varu apstiprināt, un no šī brīža tā ir noticis, ka jums ir nepieciešama aizdevuma, lūdzu, sazināties ar viņu. Tātad jūs, kas nepieciešama, piemēram, man, jūs varat rakstīt viņam un izskaidrot viņam savu situāciju, tas var jums palīdzēt, e-pasts : [email protected]

Pievienot komentāru