Laukos
Tehnika

Uzņēmums: Lauksaimnieki cenšas ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību novērst klimata radītās nelabvēlīgās sekas0

Foto-LETA/AFP

Latvijas lauksaimnieki meklē iespējas ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību novērst klimata radītās nelabvēlīgās sekas, atzina sēklu, minerālmēslu, kaļķa un augu aizsardzības līdzekļus tirgotāja “Scandagra Latvia” ģenerāldirektors Pēteris Stupāns.

“Lai justos droši, uzsākot nākamo sezonu, lauksaimnieki meklē iespējas, kā jaunāko tehnoloģiju iespēju robežās novērst klimata radītās nelabvēlīgās sekas, izvēloties atbilstošus agroķīmijas produktus, izturīgākas sēklu šķirnes un piemērotākos tehnoloģiju risinājumus,” atzina “Scandagra Latvia” ģenerāldirektors, atgādinot, ka šis gads Latvijas lauksaimniekiem bija pārbaudījumu pilns, jo vēsās vasaras dēļ raža nogatavojās vēlāk, bet lietus dēļ rudenī ražas novākšana daļā reģionu ir ieilgusi un ražas kvalitāte ik dienu mazinās.

Lai veicinātu lauksaimnieku atlabšanu pēc smagās sezonas, “Scandagra Latvia” meklē katra klienta vajadzībām piemērotāko risinājumu. Piemēram, finanšu grūtību skarto klientu atbalstam “Scandagra Latvia” pārstrukturizē uzņemtās saistības.

Stupāns uzsvēra, ka “Scandagra Latvia” turpmākajos mērķos ietilpst arī piedāvājuma pilnveidošana klientiem. “”Scandagra Latvia” mērķis ir būt spēcīgam un uzticamam partnerim saviem klientiem, pilnveidojot savu piedāvājumu un risinājumus lauksaimniekiem gan preču, gan ražas uzpirkšanas, gan arī finansēšanas ziņā,” viņš sacīja.

“Scandagra Latvia” ir reģistrēts 2009.gadā, un kompānijas pamatkapitāls ir trīs tūkstoši eiro. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Zviedrijā reģistrētais uzņēmums “Scandagra Group”. “Scandagra Latvia” ir viens no lielākajiem Latvijas lauksaimniecības nozares uzņēmumiem, kas nodarbojas ar zemniekiem nepieciešamo preču tirdzniecību, kā arī graudu pirkšanu un pārdošanu.

LA.lv